Založiť webovú stránku alebo eShop

V Kolárove behali - Gútán futottak

Na všetkých 6 ročníkoch boli - mind a 6 évfolyamon voltak /8/:

Ženy - Nők /2/:

Seidlová Eva /Tlmače - Tolmács/ - 6:

  2011m-3:42:05; 2012m- 4:03:12; 2013m-4:01:19; 2014m-4:01:40; 2015m-3:55:10; 2016m-3:59:11;

Horváth Etelka /Dunajská Streda - Dunaszerdahely/ - 6:

  2011pm-1:59:33*; 2012m- 4:34:10; 2013pm-1:57:55; 2014pm-1:56:49; 2015pm-2:05:35; 2016pm-2:00:37;

Muži - Férfiak /6/:

Bellay Ján /Skalica/ - 6:

2011m-3:48:50; 2012m-4:02:52; 2013m-3:36:30; 2014m-3:35:05; 2015m-3:28:13; 2016m-3:44:49;

Fazekas Ján /Dvory nad Žitavou - Udvard/ - 6:

2011m-4:02:57; 2012m-3:36:54; 2013m-3:55:06; 2014m-3:58:47; 2015m-3:53:03; 2016m-4:23:19;  

Hodossy Péter /Ohrady - Csallóközkürt/ - 6:

2011m-4:05:34; 2012m-4:09:48; 2013m-3:57:49; 2014m-3:59:04; 2015m-4:02:55; 2016m-3:41:14;

Simon Alexander /Žilina - Zsolna/ - 6:

2011m-3:53:35; 2012m-4:05:25; 2013m-3:49:04; 2014m-4:32:07; 2015m-3:38:27; 2016m-3:53:26;

Vajas Roland /Dunajská Streda - Dunaszerdahely/ - 6:

2011m-3:32:34; 2012m-3:40:57; 2013pm-1:40:02; 2014pm-1:41:46; 2015pm-1:44:02; 2016pm-1:39:05;

Zsélyi Zoltán /Kolárovo - Gúta/ - 5:

  2011m-3:46:15; 2012m-3:59:59; 2013m-4:00:49; 2014m-4:07:26; 2015m-4:09:56; 2016m-4:06:55;

 

Na 5 ročníkoch behali -  5 évfolyamon futottak /9/:

Ženy - Nők /1/:

Milus Ilona Tünde /Győr/ - 5:

2012pm-2:05:33; 2013pm-2:13:34; 2014m-4:24:19; 2015m-4:20:54; 2016m-4:17:20;

Muži - Férfiak /8/:

Bögi Alexander /Dunajská Streda/- 5:

2011m-3:41:02; 2012m-4:34:11; 2014m-4:10:04; 2015m-4:48:38; 2016m-4:41:35;

Hajduk Pavol /Dolný Kubín/ - 5:

2011m-4:04:36; 2012m-4:55:35; 2013m-4:27:10; 2014m-4:13:32; 2016m-4:31:02; 

Horváth Csaba /Királyfiatarcsa/ - 5:

2011pm-1:43:55*, 2013pm-1:46:24; 2014pm-1:58:06; 2015pm-1:56:53; 2016pm-1:48:57;

Kele Gejza /Moča - Dunamocs/ - 5:

2011m-3:42:55; 2012m-3:59:59; 2013m-3:51:05; 2014m-3:49:17; 2015m-3:56:34;

Kopecsni Roland /Dunajská Streda - Dunaszerdahely/ - 5:

2011m-4:45:28; 2012pm-2:25:14; 2013pm-1:55:49; 2014m-4:48:06; 2016pm-2:00:19;

Magyar Imrich /Bešeňov - Zsitvabesenyő/ - 5:

  2011m-2:48:50; 2012m-2:48:26; 2013m-2:44:55; 2014m-2:44:41; 2015pm-1:21:06;

Oborný Jozef /Bratislava - Pozsony/ - 5:

2011m-4:11:49; 2012m-4:15:45; 2013m-4:00:22; 2014m-4:01:06; 2015m-4:32:19;

Valach Peter /Zvolen/ - 5:

2011m-3:26:03; 2013m-3:41:35; 2014m-3:40:46; 2015m-3:48:40; 2016m-3:41:53;

 

Na 4 ročníkoch behali - 4 évfolyamon futottak /35/:

Ženy - Nők /3/:

Ravasz Eszter /Bodza/ - 4:  2012pm-2:27:30; 2013m-5:19:25; 2014m-NDC; 2016m-6:35:50; 

Szabó Tímea /Búč/ - 4: 2012pm-2:20:28; 2013pm-2:26:29;  2014pm-2:16:52; 2015pm-2:33:03;

Szárazová Szilvia /Zemné/ - 4: 2013pm-2:45:12; 2014pm-2:40:49; 2015pm-2:22:14; 2016pm-2:13:10;

Muži - Férfiak /33/:

Andel Aleš /Nitra/ - 4: 2013pm-1:28:52; 2014pm-1:33:14; 2015pm-1:37:02; 2016pm-1:29:06;

Barczi Szilárd /Tešedíkovo - Pered/ - 4: 2013pm-2:01:28; 2014pm-2:03:42; 2015pm-1:56:35; 2016pm-2:02:39;

Bohák Marián /Komárno - Komárom/ - 3: 2012pm-1:43:30; 2013m-3:41:57; 2014pm-1:36:39;

Ďuriga Stanislav /Trenčín/ - 4: 2012m-3:23:42; 2013m-3:18:40; 2015m-3:19:48; 2016m-3:19:26;

Ferenczy Tamás Dr. /Győrszemere/ - 4: 2012pm-1:48:49; 2013pm-1:36:13; 2014pm-1:40:59; 2015pm-1:41:53;

Fišera Marián /Šamorín, Chvojkovice Brod/ - 4: 2013m-4:00:25; 2014m-4:18:36; 2015m-4:25:40; 2016m-4:12:49;

Fišera Roman /Bratislava, Chvojkovice Brod/ - 3: 2013m-3:35:33; 2014m-3:25:49; 2015m-3:45:02;

Glesk Slavomír /Bratislava/ - 4: 2011m-3:29:06; 2012m-4:29:27; 2014m-4:29:22; 2015m-4:14:07;

Horváth Csaba Gyula /Győr/ - 4: 2013pm-1:56:05; 2014pm-2:06:28; 2015pm-2:05:47; 2016m-4:20:04;

Hrabovsky Anton /Bratislava/ - 4: 2013m-3:47:27; 2014m-3:46:11; 2015m-3:44:08; 2016m-3:45:50;

Hrček Petr /Brandýs nad Labem – CZE/ - 4: 2013m-3:54:00; 2014m-3:51:04; 2015m-3:48:36; 2016m-3:46:44;

Járosi Tamás /Nagykanizsa/ - 3: 2013m-3:59:01; 2014m-3:31:12; 2015m-3:30:13;

Juhos Gábor /Budapest/ - 3: 2013m-3:50:33; 2014m-4:06:59; 2015m-3:48:01;

Kabafalvi Sándor /Erdőkertes/ - 3: 2013pm-1:54:13; 2014pm-1:45:27; 2015pm-1:53:54;

Klobučník Igor /Andovce/ - 4: 2011m-3:18:02; 2012m-3:38:25; 2015m-3:16:39; 2016m3:18:57;

Kovalčík Vladimír /Trenčín/ - 4: 2012m-3:49:40; 2013m-3:36:43; 2015m-3:51:34; 2016m-3:48:15;

Kulich Michal /Nitra/ - 4: 2013pm-1:21:24; 2014pm-1:20:54; 2015pm-1:22:19; 2016pm-1:20:11;

Kundala Jozef /Veľké Bielce/ - 4: 2012m-3:29:19; 2013m-3:05:56; 2014m-3:22:20; 2016m-2:58:44;

Lukács Kristián /Kolárovo - Komoča/ - 4: 2013pm-2:03:48; 2014pm-2:05:02; 2015pm-1:50:08; 2016pm-1:51:58;

Méhes Viliam /Dunajská Streda/ - 3: 2013pm-2:04:23; 2014pm-2:05:08; 2015pm-2:11:31;

Nedelka József /Budapest/ - 4:  2013pm-1:21:37; 2014pm-1:32:59; 2015pm-1:25:10; 2016pm-1:25:55; 

Novák Viliam /Bratislava/ - 4: 2011m-3:42:05; 2012m-3:58:25; 2015m-3:49:33; 2016m-3:49:19;

Oszaczky Géza /Vác/ - 4: 2013m-3:29:22; 2014m-4:03:54; 2015m-5:25:51; 2016pm-1:44:40;

Palotai Gábor /Budapest/ - 4: 2013pm-1:58:22; 2014pm-2:03:48; 2015pm-2:02:21; 2016pm-2:13:23;

Part Dávid /Budapest/ - 3: 2012m-3:58:40; 2013m-3:51:53; 2014m-4:16:09;

Pavlacký Jaroslav /Trenčianske Teplice/ - 4: 2011m-3:28:43; 2012m-3:23:48; 2015m-3:29:42; 2016m-3:40:50;

Polák Štefan /Veľký Meder/ - 3: 2013pm-1:57:32; 2014pm-1:50:49; 2015pm-1:46:47;

Portášik Peter /Myjava/ - 4: 2011m-2.52.50; 2013m-2:59:37; 2014m-3:01:43; 2016pm-1:28:58;

Ritter Ľudovít /Dunajská Streda/ - 4: 2011m-3:11:28; 2012m-3:08:28; 2013pm-1:25:50; 2014m-3:08:31;

Samec Milan /Partizánske/ - 3: 2013m-3:59:40; 2014m-4:05:20; 2015m-4:08:49;

Šmárik Milan /Žilina/ - 4: 2012m-3:23:30; 2013m-3:14:38; 2014m-3:27:15; 2015m-3:22:53;

Štekauer Ján /Bratislava/ - 4: 2013pm-1:44:55; 2014pm-1:46:44; 2015pm-1:53:44; 2016pm-1:47:40;

Szűcs Ervin /Dolný Štál/ - 4: 2013pm-1:42:28; 2014pm-1:47:10; 2015pm-1:47:12; 2016pm-1:41:58;

Tóth Ladislav /Kolárovo/ - 4: 2012pm-2:26:30; 2013pm-2:02:25; 2014pm-1:50:31; 2015pm-1:46:46;

Varga Levente /Kolárovo/ - 4: 2013pm-2:07:35; 2014pm-2:02:15; 2015pm-1:55:40; 2016pm-2:02:30;

Veress Béla /Budapest/ - 4: 2013m-3:18:48; 2014m-3:29:05; 2015m-3:33:49; 2016m-3:49:30;

Vida Zoltán /Budapest/ - 4: 2013pm-2:37:00; 2014pm-2:57:40; 2015pm-2:42:46; 2016pm-2:24:25;

Vostrý Miroslav /Beroun - CZE/ - 4: 2013m-4:01:40; 2014m-3:58:35; 2015m-4:05:34; 2016m-4:16:59;

 

Na 3 ročníkoch behali - 3 évfolyamon futottak /70/:

Ženy - Nők /10/:

Csákány Krisztína /Győrújbarát/ - 3: 2014m-4:09:53; 2015m-4:25:47; 2016pm-4:20:03;

Čelková Zuzana /Bodzianske Lúky/ - 3: 2014pm-2:18:56; 1:56:31; 2016pm-1:58:03;

Gazda Ildikó /Budapest/ - 3: 2014pm-2:02:19; 2015pm-1:51:47; 2016pm-1:56:20;

Havranová Sylvia /Tlmače/ - 3: 2013m-4:11:56; 2014m-4:06:04; 2016m-4:00:19;

Heringh Veronika /Ohrady/ - 3: 2014pm-1:51:08; 2015pm-1:54:30; 2016pm-1:44:15;

Orošová Blažena /Bratislava/ - 3: 2014pm-2:09:51; 2015m-4:50:57; 2016m-5:12:17;

Schneller Erika /Százhalombatta/ - 3: 2014m-4:24:19; 2015m-4:26:25; 2016m-4:17:21;

Szabó Iveta /Bodzianske Lúky/ - 3: 2014pm-1:56:04; 2015pm-1:54:43; 2016pm-2:02:16;

Valachová Eva /Zvolen/ - 3: 2014m-4:18:03; 2015m-4:08:50; 2016m-4:00:19;

Zólyomi Kinga /Pásztó/ - 3: 2014pm-1:41:04; 2015pm-1:36:45; 2016pm-1:36:57;

Muži - Férfiak /57/:

Bódis Ervin /Győrújbarát/ - 3: 2014pm-2:00:21; 2015pm-2:05:48; 2016pm-2:01:08;

Dombay Gábor /Komárom/ - 3: 2014pm-1:50:01; 2015m-3:58:36; 2016m-3:50:30;

Drevenák Béla /Štúrovo/ - 3: 2014m-3:53:21; 2015m-3:54:56; 2016pm-1:45:50;

Fejes László /Budapest/ - 3: 2013m-4:35:41; 2014m-3:44:21; 2016m-3:31:55;

Forgács István /Budapest/ - 3: 2014m-3:14:15; 2015m-3:16:26; 2016m-3:08:16;

Gombár Anton /Zvolen/ - 3: 2013m-5:58:41; 2015m-6:11:33; 2016pm-2:37:13;

Haba Milan /Malacky/ - 3: 2014pm-1:47:44; 2015m-3:56:58; 2016pm-1:52:45;

Jánoš Pavol /Jablonové/ - 3: 2014m-3:02:51; 2015m-3:10:46; 2016m-3:00:22;

Krížik Michal /Bratislava/ - 3: 2014pm-1:46:25; 2015pm-1:57:59; 2016pm-1:40:30;

Krížik Rudolf /Bratislava/ - 3: 2014pm-1:38:08; 2015pm-1:46:30; 2016pm-1:40:31;

Mészáros Sándor /Komárom/ - 3: 2014pm-1:49:35; 2015m-3:39:22; 2016m-4:10:52;

Michalička František /Žilina/ - 3: 2013m-3:26:04; 2014m-3:33:33; 2016m-3:32:57;

Mikola Bence /Ráckeve/ - 3: 2014pm-2:20:30; 2015m-3:39:40; 2016pm-1:42:34;

Páleník Ervin /Trenčín/ - 3: 2013pm-1:22:33; 2015pm-1:26:00; 2016pm-1:29:35;

Piršel Vladimír /Bánov/ - 3: 2013pm-1:56:30; 2014pm-2:04:15; 2016pm-2:40:40;

Ružek Slavomír /Modra/ - 3: 2013m-3:51:50; 2014m- 3:34:45; 2016m-3:20:55;

Salaj Peter /Tlmače/ - 3: 2013m-4:11:56; 2014m-4:06:05; 2016m-4:00:19;

Szabó Gábor /Győr/ - 3: 2013pm-1:42:26; 2015pm-1:31:59; 2016pm-1:28:32;

Muži - Férfiak /57/:

Alasztics Gyula /Győr/ - 2: 2014pm-1:39:28; 2015pm-1:38:21;

Bauer Ádám /Érd/ - 2: 2014pm-2:17:20; 2:25:14;

Berendi Antal /Budapest/ - 2: 2014pm-1:41:03; 2015pm-1:34:48;

Bognár Csaba dr. /Budapest/ - 2: 2013m-3:24:22; 2015m-3:52:44;

Bohunicky Cyril /Hoste/ - 2: 2011m-3:57:02; 2013m-4:02:47;

Boroja Drago /Futog – SRB/ - 2: 2012m-3:55:15; 2014m-4:12:32;

Bozó Pál /Erdőkertes/ -2: 2011m-4:39:58; 2012m-5:02:25;


Fedák Milan /Bratislava/ - 2: 2013pm-1:21:13; 2014pm-1:21:22;


Fúró Viktor /Hurbanovo/ - 2: 2013m-4:22:01; 2014pm-1:46:27;

Garay Kamil /Topoľčany/ - 3: 2014m-3:44:57; 2015m-3:54:17; 2016m-3:37:42;


Horváth Alex /Románd/ - 2: 2014pm-1:38:20; 2015pm-1:50:04;

Hradický Peter /Nitra/ - 2: 2013pm-1:56:19; 2014pm-1:44:29;

Hudek Roland /Galanta/ - 2: 2012pm-1:40:32; 2014pm-1:33:03;

 

Koči Patrik /Partizánske/ - 2: 2014pm-1:39:26; 2015pm-1:39:50;

Kovács Attila /Kecskemét/ - 2: 2014m-2:57:43; 2015m-3:02:08;


Kuchar Petr /Uhoňice – CZE/ - 2: 2013m-4:08:49; 2014m-4:15:26;

Macejko Slavomír /Kolárovo/ - 2: 2013pm-1:57:13; 2015pm-2:00:36;

Marsal Tomáš /Kameničná/ - 2: 2014pm-1:57:34; 2015pm-1:55:22;

Matiaško Martin /Zlaté Klasy/ - 2: 2014m-4:00:12; 2015m-3:51:24;


Milanovic Zarija /Beograd – SRB/ - 2: 2012m-4:02:28; 2014m-3:38:26;

Nagy Dávid /Bratislava/ - 2: 2014m-3:34:50; 2015m-3:52:08;

Noszik János /Tatabánya/ - 2: 2012m-3:29:40; 2014m-3:48:39;

 

Petrina Adrián /Neded/ - 2: 2014pm-1:39:50; 20015pm-1:27:02;

 

Priganc Dušan /Hamuliakovo/ - 2: 2013m-3:47:03; 2014m-3:57:57;


Sedlák Pavel /Slatiňany –CZE/ - 2: 2012m-3:29:51; 2013m-3:10:17;

Soóky Gergely /Sokolce/ - 2: 2013pm-1:58:25; 2014pm-1:40:17;

Špacík Marián Milan? /Komjatice/ - 2: 2013pm-1:33:40; 2014pm-1:38:21;

 

Száraz Štefan /Nitra/ - 2: 2014pm-1:53:59; 2015m-4:11:37;

Szőnyi Ferenc /Komárom/ - 2: 2014pm-1:38.14; 2015m-3:48:47;

Tigyi László /Budapest/ - 2: 2013m-3:30:38; 2015m-3:51:00;

Török Róbert /Tatabánya/ - 2: 2014m-3:40:44; 2015m-3:38:05;

Uhrecký Pavel /Trenčín/ - 2: 2012m-3:51:07; 2015m-3:20:16;

Wahlandt Peter /Devičie, Krupina/ - 2: 2013pm-1:38:07; 2015pm-1:26:25;

Zakar Gergely /Győr/ - 2: 2011m-3:46:44; 2013m-3:54:46;       

Zavadil Tomáš /Jablonica/ - 2: 2011m-3:24:10; 2014m-3:15:45;

Zelenák Ivan /Branč/ - 2: 2012m-NDC; 2014pm-1:42:08;

Zakar Gergely /Győr/ - 2: 2011m-3:46:44; 2013m-3:54:46;       

Zavadil Tomáš /Jablonica/ - 2: 2011m-3:24:10; 2014m-3:15:45;

Zelenák Ivan /Branč/ - 2: 2012m-NDC; 2014pm-1:42:08;

 

Na 2 ročníku behali - 2 évfolyamon futottak //:

Ženy - Nők /15/:

Artner Zsófia /Érd/ - 2: 2015pm-2:31:30; 2016pm-2:11:25;

Dallovl Zaynab /Budapest/ - 2: 2014pm-1:59:23; 2015pm-2:03:54;

Forgácsné Lincz Márta /Budapest/ - 2: 2014pm-1:54:25; 2016pm-1:34:21;

Garayová Ľubomíra /Topoľčany/ - 2: 2015pm-1:52:50; 2016pm-1:43:10;

Hegyesi Irma /Okány/ - 2: 2015m-4:55:35; 2016m-4:13:18;

Kelő Sára /Budapest/ - 2: 2:02:57; 2016pm-1:55:06;

Macejáková Soňa /Bratislava/ - 2: 2015pm-3:00:03; 2016pm-3:03:22;

Molnár Tímea /Budapest/ - 2: 2015pm-2:18:06; 2016pm-2:15:48;

Nagyová Alica /Bratislava/ - 2: 2013pm-2:32:17; 2016pm-2:22:55;

Nováčková Zuzana /Bratislava/ - 2: 2014pm-1:39:22; 2013pm-1:41:38;

Pál Zsuzsanna /Székesfehérvár/ - 2: 2015pm-2:08:14; 2016m-4:53:44;

Pidl Renáta /Nagybajcs/ - 2: 2015pm-1:44:08; 2016pm-1:41:00;

Sebestyén Tímea /Budapest/ - 2: 2015pm-1:40:24; 2016m-3:33:50;

Sőr Mariann /Budapest/ - 2: 2015m-4:18:18; 2016pm-2:01:52;

Tánczos Anikó /Kolárovo/ - 2: 2013pm-2:37:22; 2014pm-2:36:15;

Na 1 ročníku behali - 1 évfolyamon futottak /296/:

Ženy - Nők /97/:

Ácsné Élő Katalin /Győr/: 2015pm-2:14:44;

Árkus Kovács Zsuzsanna /Győr/: 2015pm-1:37:32;

Balážová Zlatka /Partizánske/: 2014pm-2:03:13;

Balits Éva /Diósd/: 2015m-4:39:53;

Balla Diana /Tata "H"/: 2016m-3:44:30;

Bán-Kovács Mária /Dunakeszi/: 2016m-4:08:46;

Bátovská Katarína /Tlmače/: 2016pm-1:47:26;

Bauer Krisztina /Érd/: 2015pm-2:25:29;

Beke Mónika /Tapolca/: 2014pm-1:45:27;

Benczik Rita /Budapest/: 2016pm-2:21:37;

Benková Ľudmila /Rudník/: 2013pm-2:05:04;

Benyó Nikolett /Komárno/: 2014pm-1:40:09;

Berta Szilvia /Érd/: 2015pm-2:22:08;

Bezáková Veronika /Bánovce nad Bebravou/: 2016pm-2:14:06;

Bognárné Pék Irén /Agyagosszergény/: 2013pm-2:16:21;

Borosová Zuzana /Komárno/: 2014pm-2:10:18;

Böröczki Brigitta /Budapest/: 2016pm-2:08:55;

Csapó Gézáné /Lábatlan/: 2014pm-2:24:57; 

Dawson Yoanda /Tata/:  2013pm-1:45:47;

Dolgos Veronika /Tatabánya/: 2016m-4:06:04;

Dula Gabriela /Zamárdi/: 2014m-5:01:34;

Fabini Piroska /Budapest/: 2015m-5:48:23;

Földesi Vera /Esztergom/: 2016pm-2:15:22;

Galová Tamara /Bratislava/: 2014pm-1:51:27;

Gábriel Nikolet /Budapest/: 2:20:16;

Glesková Silvia /Bratislava/: 2015pm-2:06:33;

Hangya Andea /Budapest/: 2015pm-2:13:37;

Herendi Anikó /Tatabánya/: 2015pm-2:15:48;

Horváth Lilla /Győr/: 2016pm-2:08:41;

Iván Zsuzsanna /Budapest/: 2016pm-2:25:55;

Jakab Ágnes /Budapest/: 2015pm-1:59:01;

Janechová Katarína /Trnava/: 2016m-5:04:15;

Jankovic Sanela /Novi Beograd - SRB/: 2014m-5:33:27;

Kaczorová Karin /Bratislava/: 2014m-3:46:41;

Kamenská Iveta /Tlmače/ : 2016pm-1:56:06;

Kaszásová Melinda /Nové Zámky/:  2013pm-2:01:37;

Kántorné Kémesi Teréz /Budapest/: 2016pm-2:03:48;

Kelemenová Barbara /Nitra/: 2014pm-1:52:46;

Kelemen Tímea /Ács/: 2014pm-1:56:00;

Kis Eszter /Budapest/: 2015pm-2:37:30;

Kis Mirella /Budapest/: 2012m- 3:26:15;

Kiss Tünde /Ráckeve/: 2014pm-2:20:30;

Kovalík Rita Dr. /Tata "H"/: 2016pm-2:24:54;

Kócsi Anikó /Dorog/: 2016pm-1:58:15;

Krawczyk Agnieszka /Kask –POL/:  2013pm-1:40:52;

Koncsik Ibolya /Budapest/: 2013pm-2:24:23;

Kovács Júlia /Komárno/: 2016m-4:48:26;

Kovács Zsófia /Budapest/: 2015pm-2:44:03;

Kovácsné Obercsány KLára /Ludányhalászi "H"/: 2016pm-2:19:33;

Kubíková Lenka /Galanta/: 2012pm-2:26:30;

Lakatos Anita /Kerpes/: 2015pm-2:16:35;

Lévay Silvia /Komárno/: 2016m-4:42:25;

Lőrincz Anett /Budapest/: 2016pm-2:21:42

Macová Ingrid /Bratislava/: 2016m-3:53:56;

Maráz Zsuzsanna /Esztergom/: 2016m-3:24:10;

Mikulášová Lubica /Bratislava/: 2014pm-2:09:53;

Nodari Zsuzsa /Budapest/: 2015pm-2:29:41;

Olchawa Joanna /Krakow –POL/: 2013pm-1:35:49;

Ollé Vladimíra /Gabčíkovo - Bős/. 2016pm-1:59:35; 

Orosz Gabriella /Budapest/: 2014pm-2:29:25;

Pap Lászlóné /Tata "H"/: 2016pm-2:03:48;

Paulová Marianna /Bratislava/: 2014pm-1:59:13;

Perepatics Mária /Budapest/: 2015pm-2:26:36;

Pék Eszter /Győr/: 2015pm-2:07:41;

Prauda Terézia /Dabas/: 2013pm-2:28:10;

Prochádzková Gabriela /Komárno/: 2014pm-1:57:36;

Porubská Lenka /Hviezdoslavov/: 2015pm-1:56:12;

Rábai Zsuzsanna /Erdőkertes/: 2014pm-1:44:38;

Salamon Alexandra /Dunakeszi/: 2014pm-2:17:01;

Sárosdi Edit /Komárom/: 2015pm-1:55:15;

Schindtné Németh Szilvia /Kóny "H"/: 2016pm-2:08:39;

Sebestyén Linda /Budapest/: 2013m-4:38:26;

Siklós Kata /Érd/: 2014pm-2:13:26;

Soós Éva /Tápiószecső/: 2014m-4:16:06;

Szabó Csabáné /Százhalombatta/: 2015pm-2:30:26;

Szabó Lukrécia /Kolárovo/: 2015pm-2:09:49;

Szakács Tímea /Budapest/: 2016pm-1:56:19;

Szász Eszter /Budapest/: 2016m-4:20:02;

Szunyog Erika /Budapest/: 1:43:11;

Szücs Gabriella /Győr/: 2016pm-2:01:30;

Tanács Gabriella /Budapest/: 2014pm-2:36:56;

Temesi Annamária /Érd/: 2015pm-2:18:05;

Temesi Panni /Érd/: 2014m-NDC;

Tima Krisztína /Tata "H"/: 2016pm-1:50:03;

Toma Beáta /Budapest/: 2015pm-1:55:04;

Tóth Anna /Esztergom/: 2016pm-2:15:22;

Tóth Margit /Erdőtelkes/: 2015pm-2:36:07;

Tripolszki Beáta /Baja "H"/: 2016pm-1:53:45;

Varga Nóra /Győr/: 2:02:47;

Varga Szilvia /Jászberény/: 2011m-3:45:10;

Verebéli Erzsébet /Budapest/: 2016pm-1:45:28;

Vidra Eszter /Esztergom/: 2016pm-1:58:17;

Vitálosová Lucia /Pezinok/: 2014pm-2:04:51;

Vlková Kristína /Trenčianska Turá/: 2014pm-2:13:32;

Voungová Darina /Žarnovica/: 2014pm-1:57:20;

Voungová Henrieta /Žarnovica/: 2014pm-1:55:09;

Zakál Simon Edina /Klížska Nemá - Kolozsnéma/: 2016pm-2:31:13;

 

Muži - Férfiak /222/:

Ács Szabolcs /Győr/: 2015pm-1:42:28;

Agócs Róbert /Mort/: 2016pm-1:53:45;

Ajkay Antal /Budapest/: 2015pm-2:16:37;

Almási Marián /Šaľa/ - 2: 2014pm-1:32:04; 2016pm-1:34:12;

Antal Ferenc /Moča/: 2012pm-2:20:30;

Aranyossy Mihály /Budapest/: 2016pm-2:16:34;

Ardon Filip /Bratislava/: 2014pm-2:04:43;

Bakos Szása /Győr/: 2015pm-1:40:50;

Balázs Zoltán /Kolárovo/: 2014pm-1:59:57;

Balogh László /Tamási "H"/: 2016pm-2:20:17;

Bartoš Igor /Bratislava/: 2013m-4:09:40;

Baumgartner Eduard /Radošovce/: 2016pm-1:43:28;

Baán Tamás /Győr/: 2016m-2:45:50;

Bán Tibor /Dunakeszi/: 2016pm-1:56:58;

Bátovsky Miroslav /Tlmače/ - 2: 2015pm-1:36:34; 2016m-3:25:08;

Beklemdžiev Ivo /Rohožník/: 2015pm-1:44:58;

Bellay Peter /Skalica/ - 2: 2012pm-1:43:04; 2016pm-1:32:41;

Bende Zoltán /Budapest/: 2015pm-2:05:42;

Benko Branislav /Rudník/: 2013m-3:54:35;

Bényi Zoltán /Kameničná/: 2011pm-1:47:44*;

Bezák Jozef /Bánovce nad Bebravou/ - 2: 2014m-3:44:06; 2016m-3:51:45;

Bigon Gábor /Komárom/: 2015pm-1:48:15;

Bizoň Tomáš /Svätý Jur/: 2014m-3:05:31;

Bíró Attila /Dunajská Streda - Dunaszerdahely/: 2016pm-1:45:58;

Bognár Viktor /Göd/: 2013m-4:28:00;

Boros L. Ernő /Budapest/: 2016pm-1:49:58;

Bohuš Štefan /Dunajská Streda/: 2016pm-1:49:28;

Bordács Zoltán /Gbelce/: 2013pm-1:46:20;

Boros Miklós /Győr/: 2014m-4:09:47;

Borovec Alexandr /Choceň –CZE/: 2012m-2:56:29;

Bottlik Bálint /Kocs/ - 2: 2014pm-1:49:31; 2016m-3:42:33;

Bottlik Csaba /Kocs/ - 2: 2014m-4:04:50; 2016m-3:51:59;

Brunavský František /Bratislava/: 2013pm-2:14:15;

Bvozek Zigmund /Krakow –POL/: 2013m-3:19:19;

Chldý Michal /Sereď/: 2014pm-1:56:07;

Chrastina Richard /Nitra/: 2011m-3:32:54;

Chrastina Róbert /Nitra/: 2011m-3:32:56;

Csapó Géza /Lábatlan/: 2014pm-1:59:04;

Coskun Villmaz /seyring "A"/: 2016pm-2:14:55;

Czaltig Zsolt /Százhalombatta/: 2015m-4:08:25;

Czili György /Sümeg/: 2014pm-1:34.59;

Černek Milan /Banská Bystrica/: 2016m-3:38:06;

Čumpelík Rudolf /Lučenec/: 2016pm-1:30:50;

Čurulič Voislav /Beograd – SRB/: 2012m-3:59:13;

Csapó Gábor /Budapest/: 2014pm-1:46:51;

Csepcsényi Márton /Szolnok/: 2016pmm-1:31:10;

Csidey Attila /Čilizská Radvaň/: 2016pm-1:39:48;

Csurja Gábor /Diósjenő/: 2016m-4:33:56;

Darnay Barnabás /Gabčíkovo - Bős/: 2016pm-2:08:58;

Daróczi Zsolt /Esztergom/ - 2: 2015pm-1:45:18; 2016pm-1:49:27;

Dawson Don /Tata/: 2013pm-1:36:24;

Demeter Ján /Veľký Krtíš/: 2015pm-1:59:02;

Detvaj Martin /Nové Zámky/: 2016pm-2:18:40;

Dinga Kristián /Sokolce/: 2014pm-1:51:23;

Dobi Zsigmond /Komárno/: 2015pm-1:36:08;

Dolgos György /Tatabánya/ - 2: 2014m-4:03:54; 2016m-4:06:23;

Dörnyei István /Győr/: 4:10:54;

Duklesz Mihály /Budapest/: 2013m-4:38:25;

Dulič Iván /Budapest/: 1:39:31;

Ďurika Andrej /Nesvady/ - 2: 2015pm-1:58:03; 2016pm-1:47:28;

Dvorský Peter /Žiar nad Hronom/: 2016m-3:07:56;

Ecser Gábor /Bodrog/: 2016pm-2:01:20;

Edziak Pavol /Bratislava/: 2015pm-1:51:43;

Eľko Ján /Myjava/: 2016pm-1:55:35;

Engelbrecht Zoltán /Esztergom/ - 2: 2015m-3:52:46; 2016m-3:11:16;

Erős Zsolt /Esztergom/: 2016pm-2:19:11;

Farkas Gábor /Budapest/: 2016m-3:35:27;

Farkas Péter /Kocs "H"/: 2016pm-2:27:02;

Fazekas Gábor /Tatabánya/: 2015pm-1:29:30;

Fejes Gábor /Budapest/: 2016pm-1:49:45;

Fekete Attila /Győr/: 2016m-4:07:08;

Felis Lukáš /Bratislava/: 2016pm-1:45:39;

Ferenczi István /Solymár/: 2016m-3:41:21;

Forró Tibor /Vrbová nad Váhom/: 2013m-NDC;

Földvári Zoltán /Mende/: 2015m-3:27:56;

Fridrich László /Tarján/: 2013m-3:16:38;

Fujfrík Milan /Ilava/: 2013m-3:55:33;

Fülöp Attila /Győr/: 2016m-3:52:55;

Fürstall Balázs /Győr/: 2016pm-1:38:02;

Fürtös András Dr. /Sopron/: 2015pm-1:41:07;

Galgóczi Imre /Bátorové Kosihy/: 2013pm-1:33:04;

Garai Zoltán /Esztergom/: 2016pm-1:42:27;

Gál Sándor /Marcelová/: 2013pm-1:46:37;

Gálik Ervin /Salka/: 2016m-3:46:51;

Gebe Krisztián /Budapest/: 2016pm-2:00:21;

Germán László /Budapest/: 2014m-3:37:35;

Gizeltér József /Budapest/: 2015pm-2:08:09;

Gutrai Krisztián /Želiezovce/ - 2: 2013pm-1:28:10; 2016pm-1:25:10;

Hadnagy József /Budapest/: 2016pm-2:21:14;

Hajdú Péter /Budapest/: 2016m-3:45:57;

Halász János /Győr/: 2015pm-2:14:45;

Hanice Tamás /Győr/: 2016pm-1:37:42;

Harangozó Miklós /Budapest/: 2016pm-2:27:20;

Haris Pavol /Bratislava/: 2011m-4:22:50;

Henézi Károly /Tata/: 2012m-3:38:15;

Heinrich Jozef /Veľká Mača/: 2014pm-1:54:04;

Hodossy Tamás /Ohrady - Csallóközkürt/: 2016pm-1:46:22;

Hornyánszki Tamás /Érd/: 2014m-4:01:54;

Horváth Attila /Nagykáta/: 2015pm-1:50:54;

Horváth Áron /Győr/: 2013pm-1:32:13;

Horváth István Dr. /Győr/: 2012pm-1:52:35;

Horváth Norbert /Nagykáta/: 2015pm-1:47:56;

Horváth Štefan /Komárno/: 2015pm-1:38:52;

Hovodzák Péter /Gödöllő/: 2012pm-1:38:17;

Hrúz Jozef /Trnava/: 2015m-4:15:40;

Hudák Anton /Stará Ľubovňa/: 2015pm-1:23:50;

Hudec Peter /Bratislava/: 2015pm-1:45:40;

Hübsch Norbert /Komárno/: 2011m-3:57:28;

Ilavský Miroslav /Dubnica/: 2016m-2:47:55;

Ikréni Anton /Komárno/: 2015pm-

Jachymczyk Norbert /Jaworzno - POL/: 2013pm-1:21:29;

Jacko Andrej /Nové Zámky/: 2013pm-1:56:31;

Jagelka Jozef /Zubrohlava/: 2016m-3:48:29;

Jakubec Michal /Dubová/ - 2: 2014m-4:00:46; 2016m-3:13:12;

Jančás Stanislav /Vetrní "CZ"/: 2016m-4:01:12;

Janovčík Miroslav /Nové Zámky/ - 2: 2013pm-1:58:40; 2016pm-1:53:16;

Jánoš Filip /Modra/: 2014m-3:11:51;

Jeremcsuk István /Budapest/ - 2: 2015m-5:25:50; 2016pm-2:01:20;

Juhász Gábor /Radvaň nad Dunajom/: 2015pm-1:46:54;

Juraj Martin /Modra/: 2016m-2:58:16;

Jurík Peter /Prievidza/: 2013m-3:34:42;

Jurovič Michal /Dubová/: 2016pm-1:34:50;

Kalmár Károly /Esztergom/: 2014m-4:00:00;

Kantár Szilárd /Zemné/: 2013pm-2:23:29;

Kanyicska Máté /Zemné/: 2012pm-1:42:34;

Kačáni Peter /Banská Bystrica/: 2012pm-1:22:45;

Kassai Károly /Budapest/: 2014m-4:18:53;

Káldi Péter /Budapest/ - 2: 2015m-4:37:14; 2016m-4:15:24;

Kántor Gerzson /Budapest/ - 2: 2015pm-2:21:59; 2016pm-2:23:10;

Kenyér Imre /Budapest/: 2013pm-3:00:16;

Keresztesi Tamás /Rácalmás/: 2015m-3:59:52;

Keszegh Béla /Komárno/: 2015pm-1:56:10;

Kincel Pavol /Belá-Dulice/: 2016m-3:59:44;

Király Mátyás /Gabčíkovo - Bős/: 2016pm-1:45:35;

Kis Gyula /Budapest/: 2012m-2:49:36;

Kis Béla /Dolný Štál/: 2014pm-1:53:46;

Kis Imre /Budapest – HUN/: 2012m-2:59:46;

Kiss Alajos /Budapest/: 2015pm-1:39:32;                                                                                             

Kiss Ladislav /Nový Život/: 2016pm-1:23:28;

Kiss László /Galgamácsa/: 2015pm-1:36:36;

Kiss Tibor /Kolárovo/: 2014pm-2:13:57;

Kiss Zsolt /Iža - Izsa/: 2016pm-2:02:00;

Klinka Ivo /Modra/: 2015m-4:14:46;

Kluka László /Bratislava/: 2016pm-1:54:50;

Kluka Tamás /Čechynce/: 2016pm-2:03:18;

Kocur László /Komárno/: 2016pm- 2:12:15;

Kollár Anton /Hronské Kľačany/: 2014m-3:30:09;

Kollár Szabolcs /Budapest/: 2013m-3:27:58;

Kontár Roland /Horné Saliby/: 2014pm-1:56:38;

Kopernický Anton /Nová Baňa/: 2014pm-1:36:08;

Kopócsi Ladislav /Vrbová nad Váhom/: 2013m-4:27:17;

Korčok Július /Krupina/: 2015pm-1:23:04;

Kostka Michal /Bratislava/: 2016m-3:10:03;

Kovács Kristóf /Šamorín/: 2015pm-2:20:26;

Kováč Tibor /Banská Bystrica/: 2014m-3:13:13;

Kovács Kracsói Norbert /Szeged/: 2015pm-2:20:33;

Kováli János Zoltán /Budapest/: 2016pm-2:24:15; 

Kozmer Jarolím /Gáň/: 2013pm-2:26:14;

Köplinges Erich /Bratislava/: 2015pm-2:08:24;

Körmöczi Zoltán /Érd/: 2014m-4:08:58;

Krajčí Miroslav /Žiar nad Hronom/: 2016m-3:56:06;

Kreidl Csaba /Tatabánya/: 2015m-3:10:53;

Kriško Miroslav /Prievidza/ - 2: 2013m-3:59:17; 2016m-4:07:46;

Kroer Werner /Baden "A"/: 2016m-4:48:38;

Kulacs Tivadar /Baka/: 2015pm-2:09:42;

Kubatka Tibor /Lipová/: 2013pm-2:02:07;

Kuti Tamás /Esztergom/: 2016pm-2:10:12;

Kuzna Štefan /Kolárovo - Gúta/: 2016pm-1:53:47;

Kýška Karol /Bzince pod Javorinou/: 2016pm-1:55:33;

Lamatsch János /Tatabánya/: 20152:14:19;

László Gergely /Balatonalmádi/: 2014pm-1:23:24;

László Zoltán /Horáncs/: 2015pm-1:40:20;

Lecký Peter /Ružomberok/: 2014m-4:00:46;

Lelkes József /Topoľníky/ - 2: 2015pm-1:43:02; 2016pm-1:39:57;

Lemoczky Dávid /Törökbálint/: 2015pm-1:48:29; 

Lengyel Zsolt /Marcelová/: 2015pm-1:31:14;

Lenkei Gábor /Budapest/: 2015pm-1:55:44;

Leskovsky Milan /Ivanka pri Dunaji/: 2014m-3:55:31;

Levicky Július /Gbelce/ - 2: 2013pm-2:02:29; 2016pm-2:06:46;

Lukács Albert /Budapest/: 2013m-3:20:35;

Lukács Árpád /Komoča/ - 2: 2014pm-2:14:59; 2016pm-2:20:31;

Machata Béla /Székesfehérvár/: 2016pm-1:48:00;

Magyar Péter /Budapest/ - 2: 2015pm-2:46:50; 2016pm-2:21:13;

Major Dárius /Tvrdošovce - Tardoskedd/: 2016pm-1:55:44;

Maras Ladislav /Prešov/: 2015m-4:39:17;

Marton Szabolcs /Győr/ - 2: 2015pm-1:41:57; 2016pm-1:38:35;

Masarik Drahoslav /Trenčín/: 2012m-NDC;

Matis Daniel /Banská Štiavnica/: 2014pm-DSQ;

Matúš Michal /Bratislava/: 2015m vozíčkár/tolókocsis-5:19:32;

Mácsodi Gabriel /Senec/: 2012pm-1:31:47;

Medlen Marián /Senica/: 2016pm-1:37:34;

Michalička Ivan /Žilina/: 2014m-4:53:02;

Micic Srecko /Beograd – SRB/: 2014m-3:58:57;

Mihalík Juraj /Modra/: 2016m-4:16:30;

Mihalkovič Jozef /Modra/: 2016pm-1:55:59;

Miho Martin /Šaľa/: 2014m-3:56:42;

Minarovič Roman /Kysucké Nové Mesto/: 3:57:30;

Mišovič Bohuš /Štúrovo/: 2014pm-1:29: ;

Mohácsi Péter /Komárom/: 2014pm-1:50:03;

Molnár Viktor /Rimavská Sobota/: 2014m-4:28:43;

Móricz Péter /Győr/: 2016pm-1:48:50;

Mózsi Matin /Bratislava/: 2012pm-DSQ;

Mozolányi Pavel /Banská Bystrica/: 2016m-3:59:06;

Môcik Ján /Banská Bystrica/: 2016pm-1:30:38;

Mrva Tomáš /Galanta/: 2014pm-DSQ;

Muhari Gábor /Szolnok "H"/: 2016m-2:49:26;

Muk András /Érd "H"/: 2016m-3:32:19;

Mužila Roman /Trakovice/: 2016m-3:11:34;

Nagy Alexander /Kolárovo - Gúta/: 2016pm-2:22:28;

Nagy Imre /Jászdózsa/ - 2: 2015m-4:08:15; 2016pm-1:49:54;

Nagy István /Úny "H"/: 2016pm-1:48:14; 

Nagy Róbert /Jászberény - Ózd/ - 3: 2011m-3:45:10; 2013m-3:09:29; 2016m-3:33:50;

Nagy Róbert /Bolyk/: 2014pm-1:31:21;

Nagy Róbert /Kolárovo/ - 2: 2015pm-1:48:34; 2016pm-1:44:34;

Nagy Sándor /Érd/: 2014pm-2:2:29:25;

Nagy Tamás /Tata/: 2014m-4:10:36;

Nagy Zoltán /Hurbanovo - Ógyalla/ - 2: 2014m-4:14:07; 2016m-3:59:36;

Nagy Zoltán /Úny "H"/: 2016pm-1:53:17;

Németh Kristián /Kolárovo/: 2014pm-2:11:29;

Novák Bronislav /Bratislava/: 2015m-3:09:50;

Nyilas Gábor /Budapest/: 2015pm-1:43:29;

Olasz Antal István /Kunszentmiklós "H"/: 2016pm-2:47:29;

Oravecz István /Tata/: 2015pm-2:36:46;

Ott Gábor /Budapest/: 2015pm-1:28:30;

Pakkai László /Nagykáta/: 2015pm-2:01:02;

Papp Miloš /Šaľa/: 2014m-NDC;

Patyi Péter /Süttő/: 2012pm-1:39:35;

Pavček Miroslav /Dolná Dubová/: 2014m-3:32:12;

Pavuk Marian /Levice/: 2014pm-1:44:39;

Pavuk Peter /Levice/: 2014m-4:49:36;

Pálfi László /Budapest/: 2016pm-1:43:35;

Pánik Vladimír /Trstená/: 2016pm-1:31:35;

Petresevics Róbert /Budakeszi/: 2015m-4:11:56;

Petrovics Róbert /Dunakeszi/: 2014m-3:53:09;

Pék Imre /Kisfalud//: 2013m-3:22:45;

Pintér András /Tárnok/: 2014pm-1:51:47;

Pintér Andrej /Partizánske/: 2013m-3:47:02;

Pisár Maros /Komárno/: 2015pm-2:10:44;

Piszter Gergely /Gorcsony/: 2013m-3:29:27;

Pitzer Karol /Komárno/: 2011m-3:57:30;

Posztobányi László /Gyömrő "H"/: 2016m-4:51:52;

Puha Zoltán /Komárno/: 2015pm-2:07:10;

Pukkai László /Nagykáta/: 2014m-4:23:03;

Puskár Peter /Trnava/: 2014m-4:10:18;

Reiter Anton /Wien - Viedeň - Bécs "A"/: 2016m-5:10:44;

Rakó Tamás /Tata/: 2012m-4:53:50;

Rausz Péter /Esztergom/: 2016m-3:34:52;

Repa Ľuboš /Bánovce nad Bebravou/: 2016m-4:33:49;

Ridzoň Milan /Lučenec/: 2016m-3:37:59;

Róka László /Budapest/: 2014m-4:18:53;

Sabo Michal /Bratislava/: 2012pm-2:19:46;

Sadílek Václav /Albrechtice "CZ"/: 2016m-4:14:48;

Šafarik Peter /Bratislava/: 2011m-3:31:55;

Šály Radek /Banská Štiavnica/ - 2: 2015m- 3:53:10; 2016m-3:38:47;

Samu Lilla /Győr/: 2016pm-1:42:00;

Sári József /Budapest/: 2016m-4:22:38;

Sáringer Zoltán /Budapest/:2014pm-2:17:01;

Sebestyén Zoltán /Budapest/: 2015pm-1:23:57;

Sebestyén Zsolt Béla /Budapest/: 2015pm-1:39:39;

Šefčík Štefan /Prievidza/: 2016m-4:07:39;

Sélley Gábor /Budapest/: 2016m-4:24:32;

Šesták Peter /Komárno/: 2013pm-1:47:27;

Simonyi Balázs /Budapest/: 2016m-3:14:10;

Sipos Bence /Budapest/ - 2: 2015pm-2:05:41; 2016pm-1:58:42;

Škerlanec Dušan /Nitra/: 2015pm-1:33:10;

Škvarka Peter /Dolný Kubín/. 2014pm-DSQ

Sloboda Jozef /Trnava/: 2013pm-2:10:35;

Šlúch Roman /Banská Štiavnica/: 2014pm-1:21:49;

Sokol Vidor /Okoličná na Ostrove/: 2013pm-1:47:27;

Šoltés Jozef /Rokycany - SVK/ - 2: 2015m-3:53:35; 2016m-3:35:09;

Somogyi Balázs /Budapest/: 2013m-4:28:40;

Sopuch Jaroslav /Bratislava/: 2014m-5:33:27;

Sümegi Zoltán /Héreg/:2014pm-2:02:52;

Svroviák Michal /Oravský Podzámok/: 2015pm-1:47:02;

Sýkora Ľudovít /Bratislava/: 2013pm-1:44:20;

Szabolcs Márton /Győr/: 2013pm-1:42:27;

Szabó András /Győr/: 2016pm-1:42:30;

Szabó József /Dunaharsány/ - 2: 2015pm-1:45:06; 2016pm-1:39:16;

Szabó Peter /Trenčianska Teplá/: 2015pm-1:31:00;

Szabó Zoltán /Páty/: 2013pm-1:38:00;

Szalai Miklós /Esztergom/ - 2: 2015m-3:49:17; 2016pm-2:08:08;

Szalai Norbert /Komárom/: 2015pm-2:13:33;

Szamos József /Budapest/: 2015pm-2:09:54;

Székely Milan /Levice - Léva/: 2016pm-1:50:06;

Szépe Karol /Kolárovo/: 2012pm-2:14:38;

Szilágyi János /Budapest/: 2015m-3:50:26;

Szlamkó Róbert /Budapest/ - 2: 2015pm-2:31:29; 2016pm-2:15:48;

Szőke Barnabás /Budapest/: 2014pm-2:01:52;

 

Szűcs Attila /Budapest/: 2016m-4:22:15;

Szűcs Lajos /Lehnice - Lég/: 2016m-4:41:36;

Talán Matúš /Trenčín/: 2013pm-1:35:01;

Talán Michal /Trenčín/: 2013pm-1:21:10;

Takács Dávid /Győr/: 2014pm-1:34:35;

Tengerész Lóránt /Fót "H"/: 2016pm-1:30:42;

Terzin Vuk /Novi Beograd – SRB/: 2014m-3:31:54;

Tima Sándor /Tata "H"/: 2016pm-2:04:09;

Tománek Roman /Slavičín – CZE/: 2013m-3:01:40;

Tóthhak Péter /Budapest/: 2014m-3:42:47;

Tóth Ferdinánd /Kolárovo - Gúta/: 2016pm-2:19:34;

Tóth József /Inárcs/: 2014pm-1:38:36;

Tóth Szilárd /Győr/: 2016pm-1:43:26;

Tóth Viktor /Bratislava/ - 2: 2014m-3:40:12; 2016m-3:22:57;

Tran Tomáš /Prievidza/: 2016m-3:08:38;

Trhan Vladimír /Levice/: 2014pm-1:38:05;

Tücsök Róbert /Moča/: 2014pm-1:47:47;

Ulma Tomáš /Praha "CZ"/: 2016m-4:01:19;

Valko Milan /Pribeta/: 2016pm-1:44:53;

Vidovic Dragan /Novi Beograd - SRB/: 2014m-4:23:48;

Vintr Tomáš /Holíč/: 2016pm-1:33:10;

Visnyei József /Nagykáta/: 2015pm-1:51:09;

Vígh Attila Márió /Bodza/:2014pm-1:32:04;

Vojtíčko Anton /Kežmarok/: 4:19:38;

Volein Viktor /Dunaújváros/: 2013pm-1:25:40;

Vrábel Martin /Piešťany/: 2016m-2:47:27;

Wahlandt Šimon /Hontianske Nemce/: 2013pm-1:28:43;

Wiener Otokar /Kladno "CZ"/: 2016m-4:23:20;

Zabari János /Kazincbarcika/: 2014m-2:44:45;

Zakál Sándor /Klížska Nemá - Kolozsnéma/: 2016pm-3:00:11;

Zamora Jozef /Bratislava/: 2016m-3:39:46;

Zlocha Jozef /Prievidza/: 2013m-3:27:59;

Železník Ľubomír /Trnava/: 2016pm-2:26:17;

Zsebi František /Žirany/: 2016pm-1:38:50;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TOPlist