Založiť webovú stránku alebo eShop

Prihlásený na preteky - bejelentkezők:

Prihlásený na preteky - bejelentettek:

V zozname sú uvedení len bežci, ktorí majú zaplatené štartovné na preteky.                                                                     A névsorban csak azok a futók vannak feltüntetve akik befizették a nevezési díjat.


Prihlásení - bejelentettek 42,195 km:

1.  LEŠŤÁK Peter /1967/                M-51                  Bratislava  /SVK/                                                                           2.  KROER Werner /1959/              M-51                   Wien  /AUT/                                                                                  3.  SIMON Alexander /1947/           M-61                   Žilina /SVK/                                                                                   4.  JUHOS Gábor /1965/                 M-51                  Budapest /HUN/                                                                             5.  HODOSSY Péter /1978/            M-31                   Ohrady - Csallóközkürt  /SVK/                                                        6.  KLOBUČNÍK Igor /1973/             M-41                   Andovce /SVK/                                                                             7.  GAŠPARÍK Tamás /1994/           M-18                   Velká Paka - Nagypaka /SVK/                                                        8.  KELE Gejza /1965/                    M-51                   Moča - Dunamocs /SVK/                                                             9.  KOVÁČ Tibor /1972/                   M-31                   Lučatín /SVK/                                                                               10. HORTHY Krisztián /1976/           M-31                   Környe /HUN/                                                                           11. ZAMORA Jozef /1978/                M-31                   Bratislava /SVK/                                                                        12. SEIDLOVÁ Eva /1948/                Z-35                    Tlmače /SVK/                                                                          13. OROŠOVÁ Blažena /1972/         Z-35                    Bratislava /SVK/                                                                       14. BÖGI Sándor /1952/                   M-61                   Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                                      15. HOFER Viktor /1974/                  M-41                   Šoporňa /SVK/                                                                         16. BARCZI Szilárd /1966/                M-51                   Tešedíkovo - Pered /SVK/                                                          17. HODOSSY Tamás /1987/            M-31                   Ohrady - Csallóközkürt /SVK/                                                  18. JAGELKA Jozef /1967/                M-51                   Tvrdošín /SVK/                                                                           19. JANKOLA Ján /1970/                   M-41                   Tvrdošín /SVK/               

 

                                                                                       

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                          

Prihlásení - bejelentettek 21,1 km:

1. DETVAJ Martin /1977/                             M-41                  Nové Zámky  /SVK/                                                            2. FELIS Lukáš /1987/                                M-31                  Bratislava     /SVK/                                                            3. SZÁRAZ Szilvia /1975/                             Z-41                  Zemné - Szímő /SVK/                                                         4. TÓTH Anikó  /1976/                                 Z-41                  Kolárovo - Gúta /SVK/                                                         5. KUCSERA Tamás /1976/                         M-41                 Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                             6. SIDÓ Csilla /1981/                                   Z-31                  Vámosszabadi /HUN/                                                       7. SASNÉ SHREK Zsuzsanna /1980/            Z-31                  Vámosszabadi /HUN/                                                      8. MOCSÁRY Gabriella /1968/                      Z-41                  Vác  /HUN/                                                                       9. dr.FÖLDI Zsuzsanna /1976/                       Z-41                  Vecsés /HUN/                                                                10. TURBUK István /1945/                            M-61                 Tatabánya /HUN/                                                              11. BOZÓ Pál /1939/                                    M-61                 Tatabánya /HUN/                                                           12. BALOGH Valéria /1954/                           Z-41                 Tatabánya /HUN/                                                              13. RAVASZ Eszter /1986/                             Z-31                 Bodza - Bogya /SVK/                                                    14. GYURKOVICS Erika /1955/                      Z-41                 Michal na Ostrove - Szentmihályfa /SVK/                            15. SLAMKA Miloš /1972/                              M-41                Bratislava                                                                      16. SIPOS Ladislav /1967/                              M-51                Tvrdošovce - Tardoskedd /SVK/                                       17. SZÁSZ Irma /1983/                                   Z-31                 Budapest /HUN/                                                            18. SZABÓ Iveta /1978/                                  Z-31                 Bodzianske Lúky - Bogyarét /SVK/                                 19. ČELKA Zsuzsanna /1987/                         Z-31                 Bodzianske Lúky - Bogyarét /SVK/                                20. SZABÓ Vince /1976/                                M-41                Sokolce - Lakszakállas /SVK/                                          21. BALÚN Ján /1971/                                    M-41                Tvrdošín /SVK/                                                                22. PANNIK Vladimír /1964/                            M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                             23. BALÚN Peter /1970/                                 M-41                 Tvrdošín /SVK/                                                                24. FONFER Viktor /1971/                              M-41                 Tvrdošín /SVK/                                                            25. VERNÍČEK Štefan /1958/                          M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                                26. PETRIKOVIČ Roman /1967/                       M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                            27. KOCZKÁS Peter /1976/                             M-41                 Zlatná na Ostrove - Csallóközaranyos /SVK/                      28. LIGOCKÝ Jozef  /1983/                              M-31                 Topolčany /SVK/

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Štafeta na maratón - Maraton váltó:

1. VHP - Slovakia   /Hupko Štefan/                   Senec                                                                                                 

2. Antiloops Budapest /Pozderka Attila/            Budapest


                          

 

 

P
TOPlist