Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Prihlásený na preteky - bejelentkezők:

Prihlásený na preteky - bejelentettek:

V zozname sú uvedení len bežci, ktorí majú zaplatené štartovné na preteky.                                                                     A névsorban csak azok a futók vannak feltüntetve akik befizették a nevezési díjat.


Prihlásení - bejelentettek 42,195 km:

1.  LEŠŤÁK Peter /1967/                M-51                  Bratislava  /SVK/                                                                       2.  KROER Werner /1959/              M-51                   Wien  /AUT/                                                                              3.  SIMON Alexander /1947/           M-61                   Žilina /SVK/                                                                              4.  JUHOS Gábor /1965/                 M-51                  Budapest /HUN/                                                                        5.  HODOSSY Péter /1978/            M-31                   Ohrady - Csallóközkürt  /SVK/                                                  6.  KLOBUČNÍK Igor /1973/             M-41                   Andovce /SVK/                                                                        7.  GAŠPARÍK Tamás /1994/           M-18                   Velká Paka - Nagypaka /SVK/                                                  8.  KELE Gejza /1965/                    M-51                   Moča - Dunamocs /SVK/                                                          9.  KOVÁČ Tibor /1972/                   M-31                   Lučatín /SVK/                                                                          10. HORTHY Krisztián /1976/           M-31                   Környe /HUN/                                                                          11. ZAMORA Jozef /1978/                M-31                   Bratislava /SVK/                                                                      12. SEIDLOVÁ Eva /1948/                Z-36                    Tlmače /SVK/                                                                         13. OROŠOVÁ Blažena /1972/         Z-36                    Bratislava /SVK/                                                                     14. BÖGI Sándor /1952/                   M-61                   Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                              15. HOFER Viktor /1974/                  M-41                   Šoporňa /SVK/                                                                       16. BARCZI Szilárd /1966/                M-51                   Tešedíkovo - Pered /SVK/                                                      17. HODOSSY Tamás /1987/            M-31                   Ohrady - Csallóközkürt /SVK/                                                18. JAGELKA Jozef /1967/                M-51                   Tvrdošín /SVK/                                                                      19. JANKOLA Ján /1970/                   M-41                   Tvrdošín /SVK/                                                                      20. BÁTOVSKÝ Miroslav /1970/         M-41                   Tlmače /SVK/                                                                        21. FAZEKAS János /1967/                M-51                   Dvory nad Žitavou - Udvard /SVK/                                        22. ŠÁLY Radek /1966/                       M-51                   Banská Štiavnica /SVK/                                                   23. SUDICKÝ Bálint /1990/                  M-18                   Kolárovo - Gúta  /SVK/                                                   24. DURIGA Stanislav /1961/               M-51                   Trenčín /SVK/                                                                     25. BELLAY Ján /1982/                        M-31                    Skalica /SVK/                                                                    26. REITER Anton /1954/                     M-61                    Wien /AUT/                                                                    27. BÍRÓ Attila /1978/                           M-31                   Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                         28. JANECHOVÁ Katarína /1982/          Z-36                    Trnava /SVK/                                                                29. PLANDOROVÁ Katarína /1980/       Z-36                    Nitra /SVK/                                                                   30. dr.FALUS Adrien /1983/                   Z-18                    Budaőrs /HUN/                                                              31. BAGI-DELI Dóra /1983/                    Z-18                    Budapest /HUN/                                                               32. SÁNDOR Judit /1983/                       Z-18                    Szentendre /HUN/                                                         33. BODA Attila /1981/                           M-31                    Hatvan /HUN/                                                              34. MICHALIČKA František /1964/          M-51                    Žilina /SVK/                                                                     35. ZSÉLYI Zoltán /1965/                        M-51                    Kolárovo - Gúta /SVK/                                                    36. NAGY Zoltán /1972/                          M-41                    Hurbanovo - Ógyalla /SVK/

 

                                                                                       

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                          

Prihlásení - bejelentettek 21,1 km:

1. DETVAJ Martin /1977/                             M-41                  Nové Zámky  /SVK/                                                       2. FELIS Lukáš /1987/                                M-31                  Bratislava     /SVK/                                                        3. SZÁRAZ Szilvia /1975/                             Z-41                  Zemné - Szímő /SVK/                                                    4. TÓTH Anikó  /1976/                                 Z-41                  Kolárovo - Gúta /SVK/                                                  5. KUCSERA Tamás /1976/                         M-41                 Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                     6. SIDÓ Csilla /1981/                                   Z-31                  Vámosszabadi /HUN/                                                     7. SASNÉ SHREK Zsuzsanna /1980/            Z-31                  Vámosszabadi /HUN/                                                    8. MOCSÁRY Gabriella /1968/                      Z-41                  Vác  /HUN/                                                                   9. dr.FÖLDI Zsuzsanna /1976/                       Z-41                  Vecsés /HUN/                                                              10. TURBUK István /1945/                            M-61                 Tatabánya /HUN/                                                          11. BOZÓ Pál /1939/                                    M-61                 Tatabánya /HUN/                                                           12. BALOGH Valéria /1954/                           Z-41                 Tatabánya /HUN/                                                          13. RAVASZ Eszter /1986/                             Z-31                 Bodza - Bogya /SVK/                                                    14. GYURKOVICS Erika /1955/                      Z-41                 Michal na Ostrove - Szentmihályfa /SVK/                    15. SLAMKA Miloš /1972/                              M-41                Bratislava                                                                     16. SIPOS Ladislav /1967/                              M-51                Tvrdošovce - Tardoskedd /SVK/                                 17. SZÁSZ Irma /1983/                                   Z-31                 Budapest /HUN/                                                           18. SZABÓ Iveta /1978/                                  Z-31                 Bodzianske Lúky - Bogyarét /SVK/                             19. ČELKA Zsuzsanna /1987/                         Z-31                 Bodzianske Lúky - Bogyarét /SVK/                             20. SZABÓ Vince /1976/                                M-41                Sokolce - Lakszakállas /SVK/                                       21. BALÚN Ján /1971/                                    M-41                Tvrdošín /SVK/                                                            22. PANNIK Vladimír /1964/                            M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                           23. BALÚN Peter /1970/                                 M-41                 Tvrdošín /SVK/                                                           24. FONFER Viktor /1971/                              M-41                 Tvrdošín /SVK/                                                          25. VERNÍČEK Štefan /1958/                          M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                          26. PETRIKOVIČ Roman /1967/                       M-51                 Tvrdošín /SVK/                                                         27. KOCZKÁS Peter /1976/                             M-41                 Zlatná na Ostrove - Csallóközaranyos /SVK/             28. LIGOCKÝ Jozef  /1983/                              M-31                 Topolčany /SVK/                                                       29. HANCKO Peter  /1975/                              M-41                  Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/                30. NAGY Fernando /1983/                              M-31                 Čierny Brod - Vízkelet /SVK/                                31. SZÉNÁSI István /1983/                               M-31                  Komárno - Komárom /SVK/                                      32. PÁLOVICS Alica /1973/                              Z-41                   Kolárovo - Gúta /SVK/                                             33. BÁTOVSKÁ Katarína /1995/                       Z-18                   Tlmače /SVK/                                                          34. PETROVSKÝ Pavol /1967/                         M-51                  Komárno - Komárom /SVK/                                     35. DOMONKOS László /1974/                         M-41                 Rohovce - Nagyszarva /SVK/                                   36. PRINCZKEL Jozef /1986/                            M-31                  Komárno - Komárom /SVK/                                     37. OLLÉ Vladimíra /1979/                                 Z-31                 Gabčíkovo - Bős /SVK/                                           38. OLLÉ Tibor /1974/                                       M-41                 Kolárovo - Gúta /SVK/                                             39. HAJDUK Pavol /1973/                                  M-41                 Dolný Kubín /SVK/                                                   40. DARNAY Barnabás /1973/                           M-41                 Gabčíkovo - Bős /SVK/                                           41. BOLF Michal /1978/                                     M-31                 Bratislava /SVK/                                                  42. QUIVET Julien /1986/                                   M-31                 Nové Zámky /SVK/                                               43. KORČOK Július /1978/                                  M-31                 Krupina /SVK/                                                     44. UHRECKY Pavel /1974/                                M-41                 Trenčín /SVK/                                                    45. SÁRI József /1968/                                        M-41                 Budapest /HUN/                                                 46. NAGY Imre /1982/                                         M-31                 Dunakeszi HUN/                                                   47. NAGY Attila /1976/                                        M-41                 Vác /HUN/                                                          48. LIPPAI Bea /1975/                                         Z-41                  Vác /HUN/                                                            49. DÓCZÉ Edmund /1971/                                 M-41                 Nové Zámky - Érsekújvár /SVK/                        50. FORRÓ Adrián /1976/                                   M-41                 Veľké Úľany - Nagyfödémes /SVK/                       51. PADO Rudolf /1969/                                       M-41                Liptovský Mikuláš /SVK/                                       52. GAJDOŠÍKOVÁ Anita /1976/                          Z-41                 Nové Zámky - Érsekújvár /SVK/                             53. HORVÁTH Csaba /1978/                                M-31                Kostoľné Kračany - Királyfiakarcsa /SVK/             54. HORVÁTH Etelka /1955/                                 Z-41                Dunajská Streda - Dunaszerdahely /SVK/         55. BALOGH László /1975/                                   M-41                Tamási /HUN/                                                       56. ISTENES György /1967/                                  M-51                Budapest /HUN/                                                   57. ALMÁŠI Marián /1970/                                     M-41                Šaľa /SVK/                                                       58. MACHATA Béla /1972/                                     M-41                Békéscsaba /HUN/                                          59. NOVÁK Viliam /1942/                                       M-61                 Bratislava /SVK/                                               60. SZOVAK Norbert /1975/                                   M-41                 Košice - Kassa /SVK/                                      61. SZŰCS Ervin /1963/                                         M-51                 Dolný Štál - Alistál /SVK/                                   62. SEPRENYI Ferenc /1972/                                M-41                 Tatabánya /HUN/                                            63. GARAI Kornél /1980/                                        M-31                Mosonmagyaróvár /HUN/                                     64. RÁKOSI Tamás /1978/                                      M-31                Győr /HUN/                                                      65. RÁKOSI - TÓTH Rita 1980/                              Z-31                 Győr /HUN/                                                        66. ŠUSTÁK Michal /1953/                                     M-61                 Kozárovce /SVK/                                             67. ALASZTICS Gyula /1950/                                 M-61                 Győr /HUN/                                                        68. VIDA Zoltán /1966/                                           M-51                  Budapest /HUN/                                            69. NOGEL Ferenc /1977/                                     M-41                  Topoľníky - Nyárasd /SVK/                                 70. LELKES József /1952/                                     M-61                   Topoľníky -  Nyárasd /SVK/                               71. JUHÁSZ Gábor /1988/                                     M-18                   Radvaň nad Dunajom - Dunaradvány /SVK/  72. ŠTEKAUER Ján /1949/                                    M-61                   Bratislava /SVK/                                           73. NEMES Z. Gábor /1970/                                  M-41                   Szeged /HUN/                                                 74. K. Krassó Norbert /1973/                                 M-41                   Hódmezővásárhely /HUN/                                  75. ÁGH Péter /1978/                                             M-31                  Topoľníky - Nyárasd /SVK/   

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Štafeta na maratón - Maraton váltó:

1. VHP - Slovakia   /Hupko Štefan/                                    Senec                                                                                          

2. Antiloops Budapest /Pozderka Attila/                             Budapest

3.Radvaner sk (Juhász Gábor, Balogh Sándor,                    Radvaň nad Dunajom - Dunaradvány                                                     Vörös Péter, Bödők László)

4. DGS SPRINT (Kárpáty Ernő)                                          Kolárovo - Gúta


                          

 

 

P
TOPlist