Založiť webovú stránku alebo eShop

výsledky - eredménylisták 42‚195 km

Stratené veci - talált tárgyak:

bežecké topánky orange - futócipő rózsaszín, 1 ks bež. rukavice /futókesztyű, červená bunda - piros kapucnyis póló, modrá čiapka - izba č.6 sport.ubytovňa

 

Výsledková listina MARATÓN /7.1.2017/    -   Eredménylista MARATON  /2017.január 7/
Por. Priezvisko - meno, ročník   mesto štát št.č. bež.kat. 23,5 km 42,2 km
Hely. vez. - keresztnév, szül.év város orsz. rajt.sz. fut.kat.    
1 VALACHOVIČ Jakub 85 Malacky SVK 57 M31 1:28:00 2:46:01
2 MUHAI Gábroor 77 Szolnok HUN 72 M31 1:35:00 3:00:33
3 KOVÁČ Tibor 72 Lučenec SVK 4 M41 1:45:00 3:13:59
4 KRČ Tomáš 81 Budmerice SVK 79 M31 1:42:00 3:14:13
5 ČUMPELÍK Rudolf 74 Lučenec SVK 29 M41 1:50:30 3:17:58
6 MUŽILA Roman 83 Trnava SVK 82 M31 1:44:00 3:20:55
7 SIMONYI Balázs Budapest HUN 84 M31 1:43:00 3:23:25
8 Beliansky Anton 62 Prievidza SVK 16 M51 1:51:50 3:26:20
9 OBERLING Ákos 87 Bodok HUN 85 M18 1:47:00 3:26:45
10 Ďuriga Stanislav 61 Trenčín SVK 23 M51 1:47:00 3:27:10
11 KYSELICA Pavol 74 Bánovec n. Bebr. SVK 70 M41 1:57:42 3:30:55
12 KLOBUČNÍK Igor 73 Andovce SVK 30 M41 1:48:00 3:33:44
13 MOLNÁR Tamás 76 Budapest HUN 73 M41 1:51:00 3:33:58
14 TIGYI László 60 Budapest SVK 17 M51 1:53:20 3:34:19
15 MUK András 77 Érd HUN 88 M31 1:56:10 3:34:47
16 ZAMORA Jozef 78 Bratislava SVK 36 M31 1:52:45 3:35:17
17 RUŽEK Slavomír 72 Modra SVK 68 M41 1:52:40 3:35:40
18 KŐSZEGI Zoltán 66 Szabadka SRB 2 M51 1:56:26 3:40:16
19 DREXLER Zoltán 75 Budapest HUN 5 M41 1:55:56 3:40:57
20 VERESS Béla 77 Budapest HUN 47 M31 1:58:05 3:42:00
21 PAVLACKÝ Jaroslav 62 Trenčianske teplice SVK 83 M51 1:51:29 3:42:58
22 TOMÁNEK Roman 60 Slavičín ČR 50 M51 1:49:00 3:45:08
23 ŠMIDA Vladimír 54 S. N. Ves SVK 12 M61 1:54:05 3:46:44
24 MÉSZÁROS Róbert 77 Szolnok HUN 48 M31 1:56:50 3:48:36
25 HODOSSY Péter 78 Ohrady SVK 13 M31 2:04:20 3:53:45
26 BÍRÓ Attila 78 Dunajská Streda SVK 14 M31 2:04:25 3:53:45
27 BOTTLIK Bálint 73 Kocs HUN 77 M41 1:59:35 3:54:30
28 CSALLÓ Gergő 81 Veszprém HUN 66 M31 2:04:55 3:54:58
29 HEGYHÁTI Máté 86 Győr HUN 67 M31 2:04:50 3:54:58
30 STARINSKÝ Rastislav 78 Bratislava SVK 58 M31 2:04:10 3:55:32
31 DOLGOS Veronika 90 Tatabánya HUN 60 Z18 2:05:05 3:56:11
32 Pekár Martin 79 Prievidza SVK 15 M31 1:51:40 3:56:12
33 BELLAY Ján 82 Skalica SVK 25 M31 2:00:30 3:56:36
34 MÉSZÁROS Sándor 71 Komárom HUN 27 M41 2:07:00 3:57:00
35 DOLGOS György 61 Tatabánya HUN 59 M51 2:05:50 3:57:40
36 SZŰCS Lajos 75 Lehnice SVK 71 M41 2:13:00 3:57:48
37 ŠÁLY Radek 66 Banská Štiavnica SVK 9 M51 1:58:30 4:00:42
38 TISZA Tibor 57 Košice SVK 32 M51 2:00:13 4:01:49
39 MATIAŠKO Martin 80 Zlaté Klasy SVK 37 M31 2:06:10 4:02:18
40 SÉLLEY Gábor 75 Budapest HUN 53 M41 2:14:00 4:03:49
41 GÁLIK Ervin 70 Salka SVK 7 M41 2:06:50 4:05:02
42 HORVÁTH Ildikó 79 Esztergom HUN 51 Z36 2:06:48 4:05:05
43 ZSÉLYI Zoltán 65 Kolárovo SVK 1 M51 2:14:50 4:06:24
44 DOMBAY Gábor 70 Komárom HUN 26 M41 2:07:05 4:06:24
45 DÖRNYEI István 74 Győr HUN 56 M41 2:10:58 4:07:45
46 FEJES Gábor 67 Budapest HUN 35 M41 2:16:00 4:09:45
47 MORAVSKÝ Ladislav 87 Dolné Saliby SVK 31 M18 2:03:48 4:10:04
48 SKAČAN Igor 76 Vráble SVK 54 M41 2:15:10 4:10:19
49 BOTTlIK Csaba 76 Kocs HUN 78 M41 2:08:40 4:13:48
50 VARGA Szilvia 74 Érd HUN 81 Z18 2:14:25 4:14:05
51 POLC Štefan 50 Bobrá Niva SVK 49 M61 2:12:18 4:14:47
52 MACHATA Béla 72 Békéscsaba HUN 34 M41 2:16:50 4:14:49
53 JUHOS Gábor 65 Budapest HUN 52 M51 2:15:00 4:15:42
54 VALACH Peter 61 Zvolen SVK 11 M51 2:22:35 4:17:08
55 HEGYESI Irma 89 Okány HUN 74 Z18 2:17:30 4:17:39
56 FEJES László 73 Budapest HUN 75 M41 2:16:20 4:17:42
57 TISZOVÁ Alžbeta 57 Košice SVK 33 Z36 2:15:50 4:17:50
58 NÉMETH Ferenc 77 Ászár HUN 24 M31 2:08:45 4:18:56
59 BÖGI Alexander 52 Dunajská Streda SVK 8 M61 2:22:40 4:22:49
60 PART Dávid 81 Budapest HUN 69 M31 2:21:20 4:23:20
61 JANČÁR Stanislav 67 Ostrava ČR 122 M41 2:22:55 4:23:36
62 SEIDLOVÁ Eva 48 Tlmače SVK 19 Z36 2:23:00 4:23:45
63 KELE Gejza 65 Moča SRB 6 M51 2:19:10 4:25:00
64 VOSTRÝ Miroslav 77 Beroun ČR 64 M31 2:22:00 4:29:57
65 BARTEK Peter 73 Bratislava SVK 38 M41 1:58:15 4:30:38
66 STOGER Jozef Wien Aut 20 M61 2:19:00 4:31:25
67 MIKOLA Bence 75 Ráckeve HUN 76 M41 2:25:35 4:33:28
68 SIMON Alexander 47 Žillina SVK 21 M61 2:18:35 4:37:59
69 JANECHOVÁ Katarína 82 Trnava SVK 46 Z36 2:31:00 4:48:05
70 FÜLÖP Attila 66 Győr HUN 86 M51 2:08:00 4:48:08
71 WEINER Otokár 56 Kladno ČR 61 M61 2:25:50 4:52:30
72 FAZEKAS Ján 67 Dvory n. Žitavou SVK 28 M41 2:22:25 4:53:50
73 BARCZI Szilárd 66 Tešedíkovo SVK 80 M51 2:22:30 4:53:50
74 RÉDL Attila 79 Enying HUN 63 M31 2:27:20 4:55:45
75 KROER Werner 59 Wien Aut 18 M51 2:27:30 4:57:05
76 BOHUNICKÝ Cyril 63 Hoste SVK 65 M51 2:30:10 5:03:42
77 OROŠOVÁ Blažena 72 Bratislava SVK 55 Z36 2:31:00 5:03:54
78 Dely Zsolt 72 Enying HUN 62 M41 2:40:00 5:08:32
79 REITER Anton 54 Viedeň Aut 87 M61 2:37:50 5:17:10
80 GOMBÁR Anton 49 Zvolen SVK 10 M61 3:30:25 6:27:43
  KÓKAI Mónika 74 Szabadka SRB 3 Z36 2:12:21 31 km
  JAKUBEC Michal 81 Dubava SVK 22 M31 1:53:40  

 

Výsledková listina MARATÓN  -   2016.1.3   -  Eredménylista MARATON 
Por. Priezvisko - meno, ročník   mesto štát št.č. bež.kat. 23,5 km 42,2 km
Hely. vez. - keresztnév, szül.év város orsz. rajt.sz. fut.kat.    
1 Baán Tamás Győr HUN 88 M31 1,32,10 2,45,50
2 Vrábel Martin Piešťany SVK 57 M31 1,33,03 2,47,27
3 Ilavský Miroslav Dubnica n/ V SVK 35 M18 1,33,25 2,47,55
4 Muhari Gábor Szolnok HUN 52 M31 1,32,15 2,49,26
5 Juraj Martin Modra SVK 87 M18 1,39,45 2,58,16
6 Kundala Jozef Veľké Bielice SVK 56 M31 1,39,15 2,58,44
7 Jánoš Pavol Jablonové SVK 101 M31 1,36,39 3,00,22
8 Dvorský Peter Žiar n/Hronom SVK 46 M31 1,37,17 3,07,56
9 Forgács István Budapest HUN 105 M41 1,43,51 3,08,16
10 Tran Tomás Prievidza SVK 36 M31 1,46,15 3,08,38
11 Kostka Michal Bratislava SVK 90 M31 1,38,35 3,10,03
12 Engelbredt Zoltán Esztergom HUN 42 M31 1,41,55 3,11,16
13 Mužila Roman Trakovice SVK 38 M31 1,46,39 3,11,34
14 Jakubec Michal Dubová SVK 63 M31 1,43,53 3,13,12
15 Simonyi Balázs Budapest HUN 106 M31 1,42,31 3,14,10
16 Klobučník Igor Andovce SVK 22 M41 1,43,52 3,18,57
17 Ďuriga Stanislav Trenčín SVK 28 M51 1,47,52 3,19,26
18 Ružek Slavomír Modra SVK 62 M41 1,51,20 3,20,55
19 Tóth Viktor Bratislava SVK 3 M31 1,49,45 3,22,57
20 Maráz Zsuzsana Esztergom HUN 45 Ž36 1,53,55 3,24,10
21 Bátovs ký Miroslav Tlmače SVK 17 M41 1,50,12 3,25,08
22 Fejes László Budapest HUN 82 M41 1,57,02 3,31,55
23 Muk András Érd HUN 79 M31 1,56,13 3,32,19
24 Michalička František Žilina SVK 5 M51 1,58,32 3,32,57
25 Sebestyén Tímea Budapest HUN 24 Ž36 1,55,30 3,33,50
26 Nagy Róbert Ózd HUN 25 M41 1,55,31 3,33,50
27 Rausz Péter Esztergom HUN 41 M31 1,50,49 3,34,52
28 Šoltés Jozef Rokycany SVK 10 M41 2,00,14 3,35,09
29 Farkas Gábor Budapest HUN 75 M31 1,58,17 3,35,27
30 Garay Kamil   Topoľčany SVK 95 M51 1,57,12 3,37,42
31 Ridzoň Milan Lučenec SVK 8 M41 2,08,27 3,37,59
32 Černek Milan B.Bystrica SVK 12 M41 2,07,12 3,38,06
33 Šály Radek B.Štiavnica SVK 2 M41 1,58,31 3,38,47
34 Zamora Jozef Bratislava SVK 29 M31 1,57,50 3,39,46
35 Pavlacký Jaroslav Trenč.Teplice SVK 89 M51 1,58,30 3,40,50
36 Hodossy Péter Ohrady SVK 92 M31 2,01,56 3,41,14
37 Ferenczi István Solymár HUN 49 M31 1,55,35 3,41,21
38 Valach Peter Zvolen SVK 18 M51 2,03,31 3,41,53
39 Botlík Bálint Kocs HUN 67 M41 2,06,32 3,42,33
40 Balla Diana Tata HUN 54 Ž36 2,03,10 3,44,30
41 Bellay Ján Skalica SVK 31 M31 1,54,51 3,44,49
42 Hrabovsky Anton Bratislava SVK 96 M51 2,03,30 3,45,50
43 Hajdú Péter Budapest HUN 32 M61 2,01,55 3,45,57
44 Hrček Peter Brandýs n/Labem CZ 48 M51 2,07,22 3,46,44
45 Gálik Ervin Salka SVK 70 M41 1,58,33 3,46,51
46 Kovalčík Vladimír Trenčín SVK 85 M61 2,03,48 3,48,15
47 Jagelka Jozef Zubrohlava SVK 39 M41 2,01,05 3,48,29
48 Novák Viliam Bratislava SVK 120 M61 2,07,30 3,49,19
49 Veres Béla Budapest HUN 47 M31 2,06,50 3,49,30
50 Dombay Gábor Komárom HUN 100 M41 2,06,30 3,50,30
51 Bezák Jozef Banovce n/B SVK 93 M61 2,09,30 3,51,45
52 Botlík Csaba Kocs HUN 68 M31 2,06,31 3,51,59
53 Fülöp Attila Győr HUN 94 M41 2,05,55 3,52,55
54 Simon Alexander Žilina SVK 4 M61 2,08,00 3,53,26
55 Macová Ingrid Bratislava SVK 58 Ž36 2,07,40 3,53,56
56 Krajčí Miroslav Žiar n/Hronom SVK 44 M31 2,10,51 3,56,06
57 Kele Gejza Moča SVK 141 M51 2,11,35 3,56,34
58 Mozolányi Pavel B.Bystrica SVK 16 M61 2,10,50 3,59,06
59 Seidlová Eva Tlmače SVK 6 Ž36 2,10,00 3,59,11
60 Nagy Zoltán Hurbanovo SVK 91 M51 2:11:37 3,59,36
61 Kincel Pavol Belá-Dulice SVK 65 M61 2,12,36 3,59,44
62 Valachová Eva Zvolen SVK 19 Ž36 2,12,35 4,00,19
63 Havranová Sylvia Tlmače SVK 74 Ž36 2,12,34 4,00,19
64 Saraj Peter Tlmače SVK 77 M31 2,12,33 4,00,19
65 Jančár Stanislav Vetrní CZ 50 M41 2,13,53 4,01,12
66 Ulma Tomáš Praha CZ 40 M51 2,10,52 4,01,19
67 Dolgos Veronika Tatabánya HUN 102 Ž18 2,10,02 4,06,04
68 Dolgos György Tatabánya HUN 103 M51 2,06,13 4,06,23
69 ZSÉLYI Zoltán Kolárovo SVK 1 M51 2,11,37 4,06,55
70 Fekete Atilla Győr HUN 97 M31 2,20,42 4,07,08
71 Ševčík Štefan Prievidza SVK 78 M61 2,20,00 4,07,39
72 Krisko Miroslav Prievidza SVK 81 M51 2,18,05 4,07,46
73 Bán-Kovács Mária Dunakeszi HUN 66 Ž36 2,13,00 4,08,46
74 Mészáros Sándor Komárom HUN 98 M41 2,08,03 4,10,52
75 Dőrnyei István Győr HUN 64 M41 2,11,42 4,10,54.
76 Fišera Marián Šamorín SVK 43 M41 2,23,55 4,12,49
77 Hegyesi Irma Okány HUN 80 Ž18 2,21,40 4,13,18
78 Sadílek Vaclav Albrechtice CZ 51 M61 2,13,31 4,14,48
79 Káldi Péter Budapest HUN 76 M41 2,22,33 4,15,24
80 Mihálik Juraj Modra SVK 84 M31 2,15,50 4,16,30
81 Miroslav Vostrý Beroun CZ 104 M31 2,18,17 4,16,59
82 Milus Ilona Tünde Győr HUN 53 Ž36 2,20,09 4,17,20
83 Schneller Erika Szentendre HUN 86 Ž36 2,20,08 4,17,21
84 Szász Eszter Budapest HUN 72 Ž36 2,22,32 4,20,02
85 Csákány Kristina Győrújbarát HUN 59 Ž36 2,23,30 4,20,03
86 Horváth Csaba Gyula Győr HUN 61 M51 2,23,31 4,20,04
87 Szűcs Attilla Budapest HUN 99 M41 2,30,47 4,22,15
88 Sári József Budapest HUN 33 M41 2,08,25 4,22,38
89 Fazekas Ján Dvory n/Ž SVK 30 M41 2,15,43 4,23,19
90 Wiener Otakar Kladno CZ 60 M51 2,21,41 4,23,20
91 Sélley Gábor Budapest HUN 71 M41 2,22,30 4,24,32
92 Hajdúk Pavol Dolný Kubín SVK 20 M31 2,20,32 4,31,02
93 Repa Ľuboš Bánovce n/ Bebr. SVK 37 M18   4,33,49
94 Csurja Gábor Diósjenő HUN 73 M31 2,12,29 4,33,56
95 Bögi Alexander Dun.Streda SVK 11 M61 2,38,32 4,41,35
96 Szűcs Lajos Lehnice SVK 55 M41 2,38,31 4,41,36
97 Lévay Silvia Komárno SVK 26 Ž36 2,30,35 4,42,25
98 Kovács Júlia Komárno SVK 27 Ž36 2,37,41 4,48,26
99 Kroer Werner Baden A 34 M51 2,29,37 4,48,38
100 Posztobányi László Győmrő HUN 21 M41 2,30,38 4,51,52
101 Pál Zsuzsa Székesfehérvár HUN 83 Ž36 2,31,00 4,53,44
102 Janechová Katarína Trnava SVK 69 Ž18 2,40,21 5,04,15
103 Reiter Anton Wien A 23 M61 2,35,20 5,10,44
104 Orošová Blažena Bratislava SVK 14 Ž36 2,40,20 5,12,17
105 Ravasz Eszter Bodza SVK 13 Ž18 3,29,17 6,35,50

Výsledky behov - Eredménylisták 2011-2015

 

Výsledková listina MARATÓN  -  4.1.2015  -   Eredménylista MARATON 
Por. Meno, ročník   mesto štát št.č. bež.kat. 23,5 km 42,2 km
Hely. Név, szül.év város orsz. rajt.sz. fut.kat.    
1. Kovács Attila, 1969 Kecskemét HU 2 M46 1:35:50 3:02:08
2. Novák Bronislav, 1985 Bratislava SVK 55 M18 1:41:36 3:09:50
3. Jánoš Pavol, 1984 Jablonovce SVK 25 M18 1:37:12 3:10:46
4. Kreidl Csaba, 1974 Tatabánya HU 24 M36 1:41:03 3:10:53
5. Forgács István1975 Budapest HU 42 M36 1:45:15 3:16:26
6. Klobučník Igor, 1973 Andovce SVK 61 M36 1:43:41 3:16:39
7. Ďuriga Stanislav, 1961 Trenčín SVK 67 M46 1:43:52 3:19:48
8. Uhrecký Pavel, 1974 Trenčín SVK 70 M36 1:45:49 3:20:16
9. Šmárik Milan, 1962 Žilina SVK 31 M46 1:47:46 3:22:53
10. Földvári Zoltán, 1965 Mende HU 65 M46 1:51:18 3:27:56
11. Bellay Ján, 1982 Skalica SVK 57 M18 1:50:21 3:28:13
12. Pavlacký Jaroslav,  1962 Trenč. Teplice SVK 71 M46 1:51:17 3:29:42
13. Járosi Tamás, 1973 Nagykanizsa HU 21 M36 1:49:15 3:30:13
14. Veress Béla, 1977 Budapest HU 15 M36 1:52:27 3:33:49
15. Török Róbert, 1957 Tatabánya HU 66 M56 1:54:20 3:38:05
16. Simon Alexander, 1947 Žilina SVK 30 M56 1:55:06 3:38:27
17. Mészáros Sándor, 1971 Komárom HU 52 M36 2:00:21 3:39:22
18. Mikola Bence, 1975 Ráckeve HU 48 M36 1:57:13 3:39:40
19. Hrabovský Anton, 1958 Bratislava SVK 36 M56 1:56:51 3:44:08
20. Fišera Roman, 1971 Chvojkovice Brod SVK 7 M36 2:00:00 3:45:02
21. Juhos Gábor, 1965 Budapest HU 50 M46 1:57:54 3:48:01
22. Hrček Petr, 1961 Brandýs N. Labem ČR 12 M46 2:01:35 3:48:36
23. Valach Peter, 1961 Zvolen SVK 41 M46 2:00:04 3:48:40
24. Szőnyi Ferenc, 1964 Komárom HU 56 M46 1:59:28 3:48:47
25. Szalai Miklós, 1976 Esztergom HU 19 M36 2:01:32 3:49:17
26. Novák Viliam, 1942 Bratislava SVK 53 M56 2:03:19 3:49:33
27. Szilágyi János, 1970 Budapest HU 11 M36 2:01:14 3:50:26
28. Tigyi László, 1960 Budapest HU 14 M46 1:55:59 3:51:00
29. Matiaško Martin, 1980 Zlaté Klasy SVK 64 M18 2:01:54 3:51:24
30. Kovalčík Vladimír, 1951 Trenčín SVK 68 M56 2:00:54 3:51:34
31. Nagy David, 1967 Bratislava SVK 35 M46 2:03:20 3:52:08
32. Dr. Bognár Csaba, 1980 Budapest HU 22 M18 1:46:29 3:52:44
33. Engelbrecht Zoltán,77 Esztergom HU 20 M36 1:44:50 3:52:46
34. Fazekas Ján, 1967 Dvory nad Žitavou SVK 39 M46 1:58:13 3:53:03
35. Šály Radek, 1966 Banská Štiavnica SVK 32 M46 1:55:04 3:53:10
36. Šoltés Jozef, 1966 Rokycany SVK 4 M46 2:00:54 3:53:35
37. Garay Kamil, 1957 Topolčany SVK 72 M56 2:01:26 3:54:17
38. Drevenák Béla, 1958 Štúrovo SVK 18 M56 2:02:57 3:54:56
39. Seidlová Eva, 1948 Tlmače SVK 74 Z36 2:04:33 3:55:10
40. Haba Milan, 1970 Malacky SVK 23 M36 2:03:41 3:56:58
41. Minarovič Roman, 1969 Kys. Nové Mesto SVK 29 M46 1:55:58 3:57:30
42. Dombay Gábor, 1970 Komárom HU 51 M36 2:02:48 3:58:36
43. Keresztesi Tamás, 1983 Rácalmás HU 59 M18 2:15:17 3:59:52
44. Sári József, 1968 Budapest HU 47 M46 1:57:25 4:01:27
45. Hodossy Péter, 1978 Csalóközkürt SVK 33 M36 2:10:42 4:02:55
46. Vostrý Miroslav, 1977 Kladno CZ 5 M36 2:19:24 4:05:34
47. Nagy Imre, 1982 Jászdózsa HU 46 M18 2:02:36 4:08:15
48. Czaltig Zsolt, 1974 Százhalombatta HU 60 M36 2:15:18 4:08:25
49. Samec Milan, 1948 Partizánske SVK 62 M56 2:04:31 4:08:49
50. Valachová Eva, 1964  Zvolen SVK 40 Z36 2:05:36 4:08:50
51. Zsélyi Zoltán, 1965 Kolárovo SVK 1 M46 2:11:20 4:09:56
52. Száraz Štefan, 1973 Nitra SVK 49 M36 2:03:42 4:11:37
53. Petresevics Róbert,69 Budakeszi HU 10 M46 2:14:15 4:11:56
54. Glesk Slavomír, 1974 Bratislava SVK 73 M36 2:10:43 4:14:07
55. Klinka Ivo, 1964 Modra SVK 34 M46 2:15:00 4:14:46
56. Hrúz Jozef, 1976 Trnava SVK 58 M36 2:04:08 4:15:40
57. Sőr Mariann, 1974 Budapest HU 13 Z36 2:16:37 4:18:18
58. Vojtíčko Anton, 1949 Kežmarok SVK 6 M56 2:21:11 4:19:38
59. Milus Ilona Tünde, 1973 Győr HU 26 Z36 2:23:55 4:20:54
60. Fišera Marián, 1973 Chvojkovice Brod SVK 8 M36 2:28:43 4:25:40
61. Csákány Krisztina, 1971 Győrújbarát HU 28 Z36 2:28:44 4:25:47
62. Schneller Erika, 1968 Szentendre HU 63 Z36 2:23:56 4:26:25
63. Oborný Josef, 1949 Bratislava SVK 69 M56 2:16:06 4:32:19
64. Káldi Péter, 1969 Budapest HU 16 M46 2:25:00 4:37:14
65. Maras Ladislav, 1963 Prešov SVK 3 M46 2:36:10 4:39:17
66. Balits Éva, 1966 Diósd HU 54 Z36 2:23:09 4:39:53
67. Bögi Sándor, 1952 Dunajská Streda SVK 27 M56 2:28:48 4:48:38
68. Orošová Blažena, 1972 Bratislava SVK 37 Z36 2:28:24 4:50:57
69. Hegyesi Irma, 1989 Okány HU 43 Z18 2:36:31 4:55:35
70. Matúš Michal, 1988 Bratislava SVK 9 vozíčkar 2:36:48 5:19:32
71. Jeremcsuk István, 1986 Budapest HU 44 M18 2:49:39 5:25:50
72. Oszaczki Géza, 1979 Vác HU 45 M36 2:49:40 5:25:51
73. Fabini Piroska, 1973 Budapest HU 17 Z36 2:57:35 5:48:23
74. Gombár Anton, 1944 Zvolen SVK 38 M56 3:19:41 6:11:33
4.Kolárovský trojkráľový maratón 5.1.2014  -  4.Gútai vízkereszt maraton 2014.1.5

ŽENY/NŐK
    meno/név               štát   mesto              42,2km        23,1km
1. Kaczorová Karin 76      SVK   Bratislava         3:46:41       2:00:10 
2. Seidlová Eva 48         SVK   Tlmače             4:01:40       2:07:25 
3. Havranová Sylvia 72     SVK   Tlmače             4:06:04       2:13:25 
4. Csákány Krisztína 71    HUN   Győrújbarát        4:09:53       2:13:14 
5. Soós Éva 80             HUN   Tápiószecső        4:16:06       2:17:20 
6. Valachová Eva 64        SVK   Zvolen             4:18:03       2:15:45 
7. Milus Ilona Tünde 73    HUN   Győr               4:24:19       2:21:05 
8. Schneller Erika 68      HUN   Százhalombatta     4:24:19       2:21:05 
9. Dula Gabriela 88        HUN   Zamárdi            5:01:34       2:22:25 
10.Janković Sanela 80      SRB   Novi Beograd       5:33:27       2:53:03
11.Ravasz Eszter 86        SVK   Bodza                NDC         3:07:20  
12.Temesi Panni 75         HUN   Érd                  NDC            -

    MUŽI/FÉRFIAK                                          
    Meno/név               štát mesto               42,2km  23,1km  kategórie
1. Magyar Imrich 84        SVK Bešeňov             2:44:41 1:31:23  1.-M18-35
2. Zabari János 68         HUN Kazincbarcika       2:44:45 1:31:50  1.-M36-50
3. Kovács Attila 69        HUN Kecskemét           2:57:43 1:34:01  2.-M36-50
4. Portášik Peter 63       SVK Myjava              3:01:43 1:36:52  1.-M51-99
5. Jánoš Pavol 89          SVK Jablonové           3:02:51 1:35:23  2.-M18-35
6. Bizoň Tomáš 89          SVK Svätý Jur           3:05:31 1:37:46  3.-M18-35
7. Ritter Lajos 66         SVK Dunajská Streda     3:08:31 1:42:20  3.-M36-50
8. Jánoš Filip 81          SVK Modra               3:11:51 1:41:50  4.-M18-35
9. Kovács Tibor 72         SVK Banská Bystrica     3:13:13 1:42:10  4.-M36-50
10. Forgács István 75       HUN Budapest           3:14:15 1:43:46  5.-M36-50
11. Zavadil Tomáš 81        SVK Jablonica          3:15:45 1:36:51  5.-M18-35
12. Kundala Jozef 82        SVK Veľké  Bielice     3:22:20 1:44:05  6.-M18-35
13. Fišera Roman 71         SVK Chvojkovice Brod   3:25:49 1:51:15  6.-M36-50
14. Šmárik Milan 62         SVK Žilina             3:27:15 1:51:35  2.-M51-99
15. Veress Béla 77          HUN Budapest           3:29:05 1:51:10  7.-M36-50
16. Kollár Anton 65         SVK Hronské Kľačany    3:30:09 1:46:16  8.-M36-50
17. Járosi Tamás 73         SVK Nagykanizsa        3:31:12 1:51:00  9.-M36-50
18. Terzin Vuk 69           SRB Novi Beograd       3:31:54 1:55:10 10.-M36-50
19. Pavček Miroslav 79      SVK Dolná Dubová       3:32:12 1:55:10  7.-M18-35
20. Michalička František 64 SVK Žilina             3:33:33 1:57:35 11.-M36-50
21. Ružek Slavomír 72       SVK Modra              3:34:45 1:56:25 12.-M36-50
22. Nagy Dávid 67           SVK Bratislava         3:34:50 1:57:20 13.-M36-50
23. Bellay Ján 82           SVK Skalica            3:35:05 1:57:50  8.-M18-35
24. Germán László 77        HUN Budapest           3:37:35 1:58:50 14.-M36-50
25. Milanović Zarja 59      SRB Beograd            3:38:26 1:55:50  3-.M51-99
26. Tóth Viktor 84          SVK Bratislava         3:40:12 2:00:10  9.-M18-35
27. Török Róbert 57         HUN Tatabánya          3:40:44 2:03:50  4.-M51-99
28. Valach Peter 61         SVK Zvolen             3:40:46 2:03:55  5.-M51-99
29. Tóthhak Péter 69        SVK Budapest           3:42:47 2:00:12 15.-M36-50
30. Bezák Jozef 56          SVK Bánovce n/Bebravou 3:44:06 1:56:30  6.-M51-99
31. Fejes László 73         HUN Budapest           3:44:21 2:00:35 16.-M36-50
32. Garay Kamil 57          SVK Topoľčany          3:44:57 1:58:30  7.-M51-9
33. Hrabovský Anton 58      SVK Bratislava         3:46:11 2:01:45  8.-M51-99
34. Noszik János 63         HUN Tatabánya          3:48:39 2:00:37  9.-M51-99
35. Kele Gejza 65           SVK Moča               3:49:17 2:00:11 17.-M36-50
36. Hrček Petr 61           CZE Brandýs nad Labem  3:51:04 2:03:00 10.-M51-99
37. Petrovics Róbert 69     HUN Dunakeszi          3:53:09 1:59:20 18.-M36-50
38. Drevenák Béla 58        SVK Štúrovo            3:53:21 2:06:50 11.-M51-99
39. Leskovsky Milan 65      SVK Ivanka pri Dunaji  3:55:31 1:59:22 19.-M36-50
40. Miho Martin 78          SVK ŠAĽA               3:56:42 2:01:40 20.-M36-50
41. Priganc Dušan 64        SVK Hanuliakovo        3:57:57 2:06:22 21.-M36-50
42. Vostrý Miroslav 77      CZE Beroun             3:58:35 2:07:16 22.-M36-50
43. Fazekas Ján 67          SVK Dvory nad Žitavou  3:58:47 2:10:00 23.-M36-50
44. Mićić Srećko 58         SRB Beograd            3:58:57 2:05:40 12.-M51-99
45. Hodossy Péter 78        SVK Ohrady             3:59:04 2:06:55 24.-M36-50
46. Kalmár Károly 71        HUN Esztergom          4:00:00 2:10:05 25.-M36-50
47. Matiaško Martin 80      SVK Zlaté Klasy        4:00:12 2:06:55 10.-M18-35
48. Lecký Peter 78          SVK Ružomberok         4:00:46 1:59:05 26.-M36-50
49. Jakubec Michal 81       SVK Dubová             4:00:46 1:59:10 11.-M18-35
50. Oborný Jozef 49         SVK Bratislava         4:01:06 2:08:40 13.-M51-99
51. Hornyánszki Tamás 62    HUN Érd                4:01:54 2:06:52 14.-M51-99
52. Dolgos György 61        HUN Tatabánya          4:03:54 2:07:05 15.-M51-99
53. Oszaczki Géza 79        HUN Vác                4:03:54 2:06:20 12.-M18-35
54. Bottlík Csaba 76        HUN Kocs               4:04:50 2:01:40 27.-M36-50
55. Samec Milan 48          SVK Partizánske        4:05:00 2:09:20 16.-M51-99
56. Salaj Peter 85          SVK Tlmače             4:06:05 2:13:25 13.-M18-35
57. Juhos Gábor 65          HUN Budapest           4:06:59 2:05:25 28.-M36-50
58. Zsélyi Zoltán 65        SVK Kolárovo           4:07:26 2:05:50 29.-M36-50
59. Körmöczy Zoltán 71      HUN Érd                4:08:58 2:10:35 30.-M36-50
60. Boros Miklós 68         HUN Győr               4:09:47 2:07:15 31.-M36-50
61. Bögi Alexander 52       SVK Dunajská Streda    4:10:04 2:13:02 17.-M51-99
62. Puskár Peter 62         SVK Trnava             4:10:18 2:07:25 18.-M51-99
63. Nagy Tamás 86           HUN Tata               4:10:36 2:13:00 14.-M18-35
64. Boroja Drago 53         SRB Futog              4:12:32 2:08:30 19.-M51-99
65. Hajduk Pavol 73         SVK Dolný Kubín        4:13:32 2:04:40 32.-M36-50
66. Nagy Zoltán 72          SVK Hurbanovo          4:14:07 2:07:25 33.-M36-50
67. Kuchař Petr 51          CZE Úhonice            4:15:26 2:16:10 20.-M51-99
68. Part Dávid 81           HUN Budapest           4:16:06 2:16:40 15.-M18-35
69. Fišera Marián 73        SVK Chvojkovice Brod   4:18:36 2:16:41 34.-M36-50
70. Kassai Károly 62        HUN Budapest           4:18:53 2:14:35 21.-M51-99
71. Róka László 59          HUN Budapest           4:18:53 2:21:05 22.-M51-99
72. Pukkai László 68        HUN Nagykáta           4:23:03 2:07:25 35.-M36-50
73. Vidović Dragan 61       SRB Novi Beograd       4:23:48 2:04:25 23.-M51-99
74. Molnár Viktor 79        SVK Rimavská Sobota    4:28:43 2:18:00 16.-M18-35
75. Glesk Slavomír 74       SVK Bratislava         4:29:22 2:13:55 36.-M36-50
76. Simon Alexander 47      SVK Žilina             4:32:07 2:13:01 24.-M51-99
77. Kopecsni Roland 80      SVK Dunajská Streda    4:48:06 2:15:50 17.-M18-35
78. Pavuk Peter 49          SVK Levice             4:49:36 2:28:45 25.-M51-99
79. Michalička Ivan 68      SVK Žilina             4:53:02 2:21:38 37.-M36-50
80. Sopuch Jaroslav 46      SVK Bratislava         5:33:27 2:45:15 26.-M51-99
    Papp Miloš 72           SVK Šaľa                 NDC   1:47:45   .-M36-50

 

3.Kolárovský trojkráľový maratón 6.1.2013  -  3.Gútai vízkereszt maraton 2013.1.6

ŽENY/NŐK
    meno/név              štát  mesto           21,1km   42,2 km  kategória
1. Seidlová Eva 48         SVK  Tlmače          2:02:00  4:01:19  1.-F18-99
2. Havranová Silvia 72     SVK  Tlmače          2:05:00  4:11:56  2.-F18-99
3. Sebestyén Linda 80      HUN  Budapest        2:16:30  4:38:26  3.-F18-99
4. Ravasz Eszter 86        SVK  Bodza           2:30:15  5:19:25  4.-F18-99

MUŽI/FÉRFIAK
    meno/név               štát  mesto          21,1km   42,2km   kategória
1. Magyar Imrich 84        SVK Bešeňovo         1:22:00  2:44:55  1.-M18-39
2. Portášik Peter 63       SVK Myjava           1:25:11  2:59:37  1.-M40-99
3. Tománek Roman 60        CZE Slavičín         1:31:00  3:01:40  2.-M40-99
4. Kundala Jozef 83        SVK Velké Bielice    1:31:00  3:05:56  2.-M18-39
5. Nagy Róbert 67          HUN Ózd              1:28:50  3:09:29  3.-M40-99
6. Sedlák Pavel 71         CZE Slatiňany        1:37:10  3:10:17  4.-M40-99
7. Šmarik Milan 62         SVK Žilina           1:40:40  3:14:38  5.-M40-99
8. Fridrich László  78     HUN Tarján           1:40:20  3:16:38  3.-M18-39
9. Ďuriga Stanislav 61     SVK Trenčín          1:32:47  3:18:40  6.-M40-99
10. Veress Béla 77         HUN Budapest         1:37:08  3:18:48  4.-M18-39
11. Bvozek Zigmund 61      POL Krakow           1:32:00  3:19:19  7.-M40-99
12. Lukács Albert 74       HUN Budapest         1:34:15  3:20:35  5.-M18-39
13. Pék Imre 57            HUN Kisfalud         1:35:18  3:22:45  8.-M40-99
14. dr.Bognár Csaba 80     HUN Budapest         1:35:22  3:24:22  6.-M18-39
15. Michalička František64 SVK Žilina           1:44:37  3:26:04  9.-M40-99
16. Kollár Szabolcs 70     HUN Budapest         1:40:20  3:27:58 10.-M40-99
17. Zlocha Jozef 57        SVK Prievidza        1:42:50  3:27:59 11.-M40-99
18. Oszaczky Géza 79       HUN Vác              1:39:10  3:29:22  7.-M18-39
19. Piszter Gergely 83     HUN Gorcsony         1:47:10  3:29:27  8.-M18-39
20. Tigyi László 60        HUN Budapest         1:42:50  3:30:38 12.-M40-99
21. Jurík Peter 70         SVK Prievidza        1:48:35  3:34:42 13.-M40-99
22. Fišera Roman 71        SVK Bratislava       1:46:12  3:35:33 14.-M40-99
23. Bellay Ján 82          SVK Skalica          1:48:50  3:36:30  9.-M18-39
24. Kovalčík Vladimír 51   SVK Trenčín          1:44:50  3:36:43 15.-M40-99
25. Valach Peter 61        SVK Zvolen           1:50:12  3:41:35 16.-M40-99
26. Bohák Marián 69        SVK Komárno          1:50:32  3:41:57 17.-M40-99
27. Pintér Andrej 48       SVK Partizánske      1:53:10  3:47:02 18.-M40-99
28. Priganc Dušan 64       SVK Hamuliakovo      1:53:15  3:47:03 19.-M40-99
29. Hrabovsky Anton 58     SVK Bratislava       1:50:40  3:47:27 20.-M40-99
30. Simon Alexander 47     SVK DS Žilina        1:51:10  3:49:04 21.-M40-99
31. Juhos Gábor 65         HUN Budapest         1:51:10  3:50:33 22.-M40-99
32. Kele Gejza 65          SVK Moča             1:58:30  3:51:05 23.-M40-99
33. Ružek Slavomír 72      SVK Modra            1:50:12  3:51:50 24.-M40-99
34. Part Dávid 81          HUN Budapest         1:47:50  3:51:53 10.-M18-39
35. Hrček Petr 61          CZE Brandýs n. Labem 1:52:10  3:54:00 25.-M40-99
36. Benko Branislav 70     SVK Rudník           1:51:30  3:54:35 26.-M40-99
37. Zakar Gergely 78       HUN Budapest         1:48:50  3:54:46 11.-M18-39
38. Fazekas Ján 67         SVK Dvory n.Žitavou  1:58:20  3:55:06 27.-M40-99
39. Fujfrík Milan 66       SVK Ilava            2:00:10  3:55:33 28.-M40-99
40. Hodossy Péter 78       SVK Ohrady           1:58:20  3:57:49 12.-M18-39
41. Járosi Tamás 73        HUN Nagykanizsa      1:55:10  3:59:01 29.-M40-99
42. Kriško  Miroslav 57    SVK 42195.sk         1:58:20  3:59:17 30.-M40-99
43. Samec Milan 48         SVK Partizánske      2:04:03  3:59:40 31.-M40-99
44. Oborný Josef 49        SVK Bratislava       1:56:40  4:00:22 32.-M40-99
45. Fišera Marián 73       SVK Šamorín          2:01:59  4:00:25 33.-M40-99
46. Zsélyi Zoltán 65       SVK Kolárovo         1:54:20  4:00:49 34.-M40-99
47. Vostrý Miroslav 77     CZE Beroun           1:59:50  4:01:40 13.-M18-39
48. Bohunický Cyril 63     SVK Hoste            1:56:20  4:02:47 35.-M40-99
49. Kuchar Petr 51         CZE Uhoňice          1:54:22  4:08:49 36.-M40-99
50. Bartoš Igor 82         SVK Bratislava       1:59:30  4:09:40 14.-M18-39
51. Salaj Peter 85         SVK Tlmače           2:05:00  4:11:56 15.-M18-39
52. Fúró Viktor 84         SVK Hurbanovo        1:58:20  4:22:01 16.-M18-39
53. Kopócsi Ladislav 88    SVK Vrbová n. Váh.   2:11:00  4:27:17 17.-M18-39
54. Hajduk Pavol 73        SVK Dolný Kubín      1:57:10  4:27:10 37.-M40-99
55. Bognár Viktor 71       HUN Göd              2:06:54  4:28:00 38.-M40-99
56. Somogyi Balázs 76      HUN Budapest         2:06:54  4:28:40 18.-M18-39
57. Fejes László 73        HUN Budapest         2:08:49  4:35:41 39.-M40-99
58. Duklesz Mihály 79      HUN Budapest         2:16:30  4:38:25 19.-M18-39
59. Gombár Anton 44        SVK Zvolen           2:45:50  5:58:41 40.-M40-99
60. Forró Tibor 74         SVK Vrbová n.Váh.    2:12:20   NDC    20.-M18-39

2.Kolárovský trojkráľový maratón 6.1.2012  -  2. Gútai vízkereszt maraton 2012.1.6

    ŽENY - NŐK
    meno              štát mesto               21,6km       42,2km    
 1. Kis Mirella        HUN Budapest            1:36:42      3:26:15 
 2. Seidlová Eva 48    SVK Tlmače              1:52:01      4:03:12 
 3. Horváth Etelka     SVK Dunajská Streda     2:03:31      4:34:10 

    MUŽI - FÉRFIAK
    meno              štát mesto                21,6km      42,2km    
 1. Magyar Imrich      SVK Bešeňov             1:22:15      2:48:26 
 2. Kis Gyula          HUN Budapest            1:25:42      2:49:36 
 3. Borovec Alexandr   CZE Choceň              1:23:00      2:56:29 
 4. Kis Imre           HUN Budapest            1:26:00      2:59:46 
 5. Ritter Lajos       SVK Dunajská Streda     1:32:55      3:08:28 
 6. Šmárik Milan       SVK Žilina              1:37:37      3:23:30 
 7. Ďuriga Stanislav   SVK Trenčín             1:32:15      3:23:42 
 8. Pavlacký Jaroslav  SVK Tren.Teplice        1:38:37      3:23:48 
 9. Kundala Jozef      SVK Veľké Bielice       1:32:25      3:29:19 
10. Noszik János       HUN Tatabánya           1:41:50      3:29:40 
11. Sedlák Pavel       CZE Slatiňany           1:44:50      3:29:51 
12. Fazekas János      SVK Dvory nad Žitavou   1:39:35      3:36:54 
13. Henézi Károly      HUN Tata                1:48:20      3:38:15
14. Klobočník Igor     SVK Andovce             1:36:40      3:38:25         
15. Vajas Roland       SVK Dunajská Streda     1:39:46      3:40:57
16. Kovalčík Vladimír  SVK Trenčín             1:49:21      3:49:40 
17. Uhrecký Pavel      SVK Trenčín             1:41:15      3:51:07 
18. Boroja Drago       SRB Futog               1:51:31      3:55:15
19. Novák Viliam 42    SVK Bratislava          1:51:32      3:58:25 
20. Part Dávid         HUN Budapest            1:55:30      3:58:40 
21. Čurulič Voijslav   SRB Beograd             1:49:05      3:59:13 
22. Kele Géza          SVK Moča                1:54:29      3:59:59 
23. Zsélyi Zoltán      SVK Kolárovo            1:54:30      3:59:59
24. Bellay Ján         SVK Skalica             1:51:30      4:00:52
25. Milanovič Zarija   SRB Beograd             1:48:53      4:02:28
26. Simon Alexander    SVK Žilina              1:52:00      4:05:25 
27. Hodossy Péter      SVK Ohrady              1:55:30      4:09:48 
28. Oborný Jozef       SVK Bratislava          1:56:15      4:15:45 
29. Glesk Slavo        SVK Bratislava          1:50:40      4:29:27 
30. Bögi Sándor        SVK Dunajská Streda     2:03:32      4:34:11 
31. Rakó Tamás         HUN Tata                2:16:02      4:53:50 
32. Hajdúk Pavol       SVK Dolný Kubín         2:10:30      4:55:35
33. Bozó Pál           HUN Erdőtelkes          2:16:46      5:02:25 
34. Masarik Drahoslav  SVK Trenčín             1:39:47        NDC
35. Zelenák Ivan       SVK Branč               1:39:50        NDC
 

1.Kolárovský trojkráľový maratón 6.1.2011 - 1. Gútai vízkereszt maraton 2011

    ŽENY - NŐK
    Meno                   mesto           štát   20,1km    čas     km
 1. Seidlová Eva 48        Tlmače           SVK  1:47:31  3:42:05  42,2
 2. Varga Szilvia          Jászberény       HUN  1:45:35  3:45:10  42,2
 3. Horváth Etelka         Dunaszerdahely   SVK     -     1:59:33  20,1
    MUŽI - FÉRFIAK
    Meno                   mesto           štát   20,1km    čas     km
 1. Magyar Imrich          Bešeňovo         SVK  1:20:44  2:48:50  42,2
 2. Portášik Peter 63      Myjava           SVK  1:20:50  2:52:50  42,2
 3. Ritter Ľudovít         Dunajská Streda  SVK  1:32:06  3:11:28  42,2
 4. Klobučník Igor         Andovce          SVK  1:32:02  3:18:02  42,2
 5. Zavadil Tomáš          Jablonica        SVK  1:32:08  3:24:10  42,2
 6. Valach Peter           Zvolen           SVK  1:41:09  3:26:03  42,2
 7. Pavlacký Jaroslav 62   Trenč.Teplice    SVK  1:39:54  3:28:43  42,2
 8. Glesk Slavomír         Bratislava       SVK  1:39:52  3:29:06  42,2
 9. Šafarik Peter          Bratislava       SVK  1:39:58  3:31:55  42,2
10. Vajas Roland           Dunajská Streda  SVK  1:39:50  3:32:34  42,2
11. Chrastina Richard      Nitra            SVK  1:42:26  3:32:54  42,2
12. Chrastina Róbert       Nitra            SVK  1:42:25  3:32:56  42,2
13. Bögi Alexander         Dunajská Streda  SVK  1:42:27  3:41:02  42,2
14. Novák Viliam 42        Bratislava       SVK  1:42:35  3:42:05  42,2
15. Kele Gejza 65          Moča             SVK  1:47:35  3:42:55  42,2
16. Róbert Nagy            Jászberény       HUN  1:45:36  3:45:10  42,2
17. Zsélyi Zoltán          Kolárovo         SVK  1:40:02  3:46:15  42,2
18. Zakar Gergely          Győr             HUN  1:42:45  3:46:44  42,2
19. Bellay Ján             Skalica          SVK  1:47:30  3:48:50  42,2
20. Simon Alexander 47     Žilina           SVK  1:47:19  3:53:35  42,2
21. Bohunický Cyril 63     Hoste            SVK  1:47:18  3:57:02  42,2
22. Hübsch Norbert         Komárno          SVK  1:48:22  3:57:28  42,2
23. Pitzer Karol           Komárno          SVK  1:48:20  3:57:30  42,2
24. Fazekas János          Dvory n Žitavou  SVK  1:41:00  4:02:57  42,2
25. Hajduk Pavol           Dolný Kubín      SVK  1:47:45  4:04:36  42,2
26. Hodossy Péter 78       Ohrady           SVK  1:47:40  4:05:34  42,2
27. Oborný Josef           Bratislava       SVK  1:55:03  4:11:49  42,2
28. Haris Pavol            Bratislava       SVK  1:54:19  4:22:50  42,2
29. Bozó Pál               Erdőkertes       HUN  2:11:02  4:39:58  42,2
30. Kopecsni Roland        Dunajská Streda  SVK  2:02:17  4:45:28  42,2
31. Horváth Csaba          Dunaszerdahely   SVK     -     1:43:55  20,1
32. Bényi Zoltán           Kameničná        SVK     -     1:47:44  20,1

 


 

 

TOPlist