Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

výsledky - eredménylisták 21‚1km

8.KTM   Výsledková listina 1/2 maraton "ŽENY" - 8.GVM  Eredménylista 1/2 maraton "NŐK"

V kate- Medzi Priezvisko - meno, ročník   ročník mesto štát št.č. bež.kat. 21,1 km
górii že/mu vez. - keresztnév, szül.év Szül. év város orsz. rajt.sz. fut.kat. čas/idő
1 1 Árus Kovács Zsuzsanna 1978 Győr HU 76 Z31 1:39:28
2 2 Makovics Dóra 1982 Budapest HU 96 Z31 1:40:17
3 3 Rákosi-Tóth Rita 1980 Győr HU 21 Z31 1:41:58
1 4 Polakovičová Lívia 1976 Bratislava SK 199 Z41 1:42:50
4 5 Porubská Lenka 1981 Hviezdoslavov SK 129 Z31 1:49:04
2 6 Dr. Földi Zsuzsanna 1976 Vecsés HU 63 Z41 1:49:43
3 7 Lenghartová Daša 1976 Horné Zelenice SK 136 Z41 1:50:14
5 8 Szász Irma 1983 Budapest SK 65 Z31 1:51:04
4 9 Pásztor Zsuzsa  1976 Esztergom HU 108 Z41 1:55:16
6 10 Čelka Zsuzsanna 1987 Kolárovo SK 60 Z31 1:57:26
5 11 Kolárovská Eva  1972 Komárno SK 100 Z41 1:57:28
6 12 Horváth Etelka 1955 Dunajská Streda SK 51 Z41 1:57:40
7 13 Bota Márta 1977 Dunajská Streda SK 184 Z41 1:58:24
8 14 Paksa Edina 1970 Győr HU 104 Z41 1:58:28
7 15 Szabó Iveta 1978 Bodzianske Lúky SK 61 Z31 1:58:51
9 16 Lippai Bea 1975 Vác HU 22 Z41 2:01:01
8 17 Németh Ágnes 1979 Budapest HU 159 Z31 2:01:20
10 18 Simonicsová Eva 1969 Nesvady SK 134 Z41 2:04:10
11 19 Szigeti Diána 1972 Tatabánya HU 117 Z41 2:05:09
12 20 Kovács Éva 1962 Győr HU 106 Z41 2:06:19
13 21 Kántor Teréz 1970 Budapest HU 119 Z41 2:06:24
9 22 Magyar Gyöngyvér 1979 Budapest HU 162 Z31 2:06:31
14 23 Raftik Timea 1971 Veľký Meder SK 138 Z41 2:07:15
15 24 Pálovics Alica 1973 Kolárovo SK 9 Z41 2:08:21
16 25 Kamenská Iveta 1966 Tlmače SK 148 Z41 2:09:16
17 26 Gyurkovics Erika 1955 Michal na Ostrove SK 37 Z41 2:10:30
18 27 Bohušová Monika 1974 Dunajská Streda SK 82 Z41 2:10:30
19 28 Randlová libuša 1973 Pezinok SK 166 Z41 2:11:03
20 29 Tóth Anikó 1976 Kolárovo SK 2 Z41 2:11:25
21 30 Benes Beáta 1976 Budapest HU 156 Z41 2:12:08
10 31 Sido Csilla 1981 Vámosszabadi HU 43 Z31 2:13:11
11 32 Tóth Tímea 1999 Sokolce SK 55 Z31 2:14:46
12 33 Vajgely Margit 1983 Nyergesújfalu HU 122 Z31 2:14:59
13 34 Strejcová Petra 1982 Michalovce SK 86 Z31 2:18:59
22 35 Száraz Szilvia 1975 Zemné SK 58 Z41 2:25:54
23 36 Nodari Anikó 1974 Budapest HU 173 Z41 2:27:54
24 37 Zahoranová Janka 1968 Nové Zámky SK 209 Z41 2:30:00
25 38 Dr. Kovalík Rita 1965 Tata HU 142 Z41 2:30:33
26 39 Siklódi Enikő 1969 Budapest HU 152 Z41 2:36:00
14 40 Ing. Táczosová Anikó  1983 Kolárovo SK 132 Z31 2:40:42
27 41 Balogh Valéria 1954 Tatabánya HU 32 Z41 2:43:21
15 42 Ravasz Eszter 1986 Bodza SK 46 Z31 2:45:31
16 43 Kopaszné P. Katalin 1984 Budaörs HU 189 Z31 2:53:26
  44 Csicsó Andrea 1986 Okoč SK 211 Z31 DSQ

8.KTM   Výsledková listina 1/2 maraton "MUŽI" - 8.GVM  Eredménylista 1/2 maraton "FÉRFIAK"

V kate- Medzi Priezvisko - meno, ročník   ročník mesto štát št.č. bež.kat. 21,1 km
górii muži vez. - keresztnév, szül.év Szül. év város orsz. rajt.sz. fut.kat. čas/idő
1 1 Ilavský Miroslav 1987 Dubnica SK 193 M31 1:14:10
1 2 Türei Gergely 1989 Budapest HU 59 M18 1:18:17
2 3 Korčok Július 1978 Krupina SK 11 M31 1:19:51
1 4 Šlúch Roman 1975 Banská Bystrica SK 133 M41 1:20:09
2 5 Žigo Martin 1989 Bratislava SK 116 M18 1:20:22
3 6 Juran Martin 1991 Modra SK 168 M18 1:22:36
4 7 Csepcsényi Márton 1991 Budapest HU 206 M18 1:23:44
2 8 Uhrecký Pavel 1974 Trenčín SK 44 M41 1:24:47
3 9 Masasryk Pavol 1980 Dojč SK 126 M31 1:25:22
3 10 Almáši Marián 1970 Šaľa SK 27 M41 1:26:43
4 11 Papp Ferenc 1985 Horné Saliby SK 103 M31 1:27:08
1 12 Brezovský Dušan 1965 Gbely SK 97 M51 1:27:58
5 13 Bellay Peter 1988 Skalica SK 124 M18 1:28:17
2 14 Zdechovan Vladimír 1965 Lučenec SK 160 M51 1:30:17
3 15 Pócos Róbert 1965 Lučenec SK 143 M51 1:31:19
4 16 Garai Zoltán 1976 Esztergom HU 163 M41 1:31:34
5 17 Seprenyi Ferenc 1972 Tatabánya HU 13 M41 1:32:16
4 18 Petrikovič Roman 1967 Tvrdošín SK 5 M51 1:32:28
6 19 Klbik Adam 2001 Mojmírovce SK 180 M18 1:32:44
5 20 Pannik Vladimír 1964 Tvrdošín SK 3 M51 1:33:01
6 21 Klbik Anton 1967 Mojmírovce SK 179 M51 1:33:32
6 22 Domonkos László 1974 Rohovce SK 12 M41 1:34:35
7 23 Kertész Ervin 1970 Ásványráró HU 113 M41 1:34:40
5 24 Fillo Ivan 1986 Topoľčany SK 195 M31 1:34:46
6 25 Felis Lukáš 1987 Bratislava SK 67 M31 1:34:50
1 26 Staňo Milan 1956 Nová Baňa SK 164 M61 1:35:35
8 27 Koudelka Drachomír 1971 Praha ČR 102 M41 1:35:50
7 28 Zváč Jozef 1963 Šaštín-Stráže SK 98 M51 1:36:05
9 29 Ikrény Anton 1974 Komárno SK 83 M41 1:36:16
7 30 Šeben Peter 1978 Šurany SK 115 M31 1:36:31
10 31 Dóczé Edmund 1971 Nové Zámky SK 48 M41 1:36:52
11 32 Farkas Péter 1972 Kocs HU 141 M41 1:38:24
12 33 Pado Rudolf 1969 Liptovský Mikuláš SK 53 M41 1:39:18
13 34 Ranol Edvard 1970 Pezinok SK 171 M41 1:39:18
8 35 Vintr Tomáš 1983 Holíč ČR 128 M31 1:39:48
2 36 Alasztics Gyula 1950 Győr HU 45 M61 1:40:06
8 37 Očovai Ján 1959 Lučenec SK 157 M51 1:40:08
7 38 Juhász Gábor 1988 Radvaň n. D. SK 19 M18 1:41:46
9 39 Tücsök Róbert 1966 Moča SK 77 M51 1:41:52
14 40 Ollé Tibor 1974 Kolárovo SK 42 M41 1:42:11
9 41 Rákosi Tamás 1978 Győr HU 20 M31 1:42:21
10 42 Beklemdžien Ivo 1965 Rohožník SK 144 M51 1:42:44
10 43 Nagy Fernando 1983 Čierny Brod SK 56 M31 1:42:47
3 44 Novák Viliam 1942 Bratislava SK 17 M61 1:43:04
11 45 Užák Peter 1983 Jasová SK 93 M31 1:43:25
12 46 Karvaj Vladimír 1987 Nové Zámky SK 175 M31 1:43:56
13 47 Bolf Michal 1978 Bratislava SK 15 M31 1:44:07
15 48 Bohuš Štefan 1973 Dunajská Streda SK 81 M41 1:44:08
11 49 Valko Milan 1965 Pribeta SK 140 M51 1:44:16
12 50 Szűcs Ervin 1963 Dolný Štál SK 64 M51 1:44:28
16 51 Marton Szabolcs 1976 Győr HU 91 M41 1:44:34
14 52 Masár Lukáš 1982 Modra SK 154 M31 1:44:59
15 53 Hyránek Vladimír 1979 Kúty SK 99 M31 1:45:02
17 54 Noga Igor 1971 Pezinok SK 172 M41 1:45:09
18 55 Bánsági Péter 1977 Esztergom HU 110 M41 1:45:27
8 56 Nagy Róbert 1988 Kolárovo SK 78 M18 1:45:30
19 57 Machata Béla 1972 Békéscsaba HU 28 M41 1:45:34
16 58 Lukáč Krisztián 1981 Nové Zámky SK 155 M31 1:45:44
13 59 Verníček Štefan 1958 Tvrdošín SK 4 M51 1:46:13
20 60 Fonfer Viktor 1971 Tvrdošín SK 7 M41 1:46:18
14 61 Svroviák Michal 1965 Oravský Podzámok  SK 174 M51 1:46:38
17 62 Nagy Imre 1982 Dunakeszi HU 25 M31 1:46:47
21 63 Nogel Ferenc 1977 Topoľníky SK 39 M41 1:46:47
22 64 Majer Adrián 1976 Košúty SK 79 M41 1:47:09
15 65 Pavlík Peter 1967 Horné Zelenice SK 147 M51 1:47:19
4 66 Lelkes József 1952 Topoľníky SK 38 M61 1:47:21
23 67 Dobi Zsigmond 1974 Komárom HU 169 M41 1:47:34
16 68 Križan Juraj  1959 Dolné Saliby SK 176 M51 1:47:36
18 69 Langchadl Mátyás 1984 Komárom HU 210 M31 1:47:36
19 70 Quivet Julien 1986 Nové Zámky SK 41 M31 1:48:16
24 71 Keszegh Béla 1976 Komárno SK 204 M41 1:48:28
20 72 Viglaš Tomáš 1984 Demandice SK 188 M31 1:49:21
21 73 Oroszi György 1980 Gyöngyös HU 105 M31 1:49:46
25 74 Koczkás Peter 1976 Zlatná na Ostrove SK 47 M41 1:50:01
22 76 Maroš Matúš 1980 Stropkov SK 196 M31 1:50:03
17 77 Sipos Ladislav 1967 Tvrdošovce SK 54 M51 1:50:12
26 78 Haba Milan 1970 Malacky SK 145 M41 1:50:48
23 79 Bálint József 1978 Komárom HU 151 M31 1:50:59
27 80 Móricz Péter 1977 Győr HU 90 M41 1:51:04
24 81 Princzkel Jozef 1986 Komárno SK 14 M31 1:51:13
25 82 Szénási István 1982 Komárno SK 34 M31 1:51:43
5 83 Štefauer Ján 1949 Bratislava SK 16 M61 1:51:52
18 84 Čierny Martin 1965 Nitra SK 187 M51 1:52:04
26 85 Moravský László 1987 Dolné Saliby SK 203 M31 1:52:19
27 86 Szabó Gábor 1978 Győr HU 89 M31 1:52:24
28 87 Detvaj Martin 1977 Nové Zámky SK 40 M41 1:52:30
29 88 Balún Ján 1971 Tvrdošín SK 6 M41 1:52:34
30 89 Szovak Norbert 1975 Košice SK 30 M41 1:52:37
3 90 Balogh László 1975 Tamási HU 24 M41 1:52:44
19 91 Čačaný Ľubomír 1961 Banská Bystrica SK 161 M51 1:52:57
28 92 Gonda József 1983 Szigetszentmiklós HU 94 M31 1:53:29
29 93 Dobi Zoltán 1978 Nové Zámky SK 95 M31 1:53:39
32 94 Hegyi Péter 1974 Győr HU 192 M41 1:54:08
30 95 Erdélyi Attila 1986 Csorna HU 182 M31 1:54:16
33 96 Pápai László 1971 Komárno SK 120 M41 1:54:18
34 97 Slamka Miloš 1972 Bratislava SK 50 M41 1:54:32
31 98 Ágh Péter 1978 Topoľníky SK 35 M31 1:54:40
20 99 Janovčik Miroslav 1959 Nové Zámky SK 158 M51 1:55:17
32 100 Vizi Balázs 1978 Komárom HU 150 M31 1:55:32
33 101 Keresztesi Tamás 1983 Rácalmás HU 181 M31 1:55:46
34 102 Brezniak Juraj 1981 Čab SK 121 M31 1:56:09
35 103 Varga Levente 1981 Kolárovo SK 92 M31 1:56:13
36 104 Štupický Marián  1982 Šrobárová SK 185 M31 1:56:17
6 105 Tóth Ladislav 1955 Kolárovo SK 80 M61 1:56:23
35 106 Bódis Ervin 1971 Győrújbarát HU 109 M41 1:56:30
36 107 Tóth Attila 1974 Budapest HU 190 M41 1:56:47
9 108 Kuzma Štefan 1988 Kolárovo SK 207 M18 1:57:20
21 109 Kolarovski Michal 1964 Komárno SK 101 M51 1:57:28
7 110 Šusták Michal 1953 Kozárovce SK 1 M61 1:58:15
37 111 Klučiar František 1979 Tlmače SK 114 M31 1:58:41
22 112 Škadba Štefan 1966 Levice SK 131 M51 1:58:49
37 113 Szőke Krisztián 1977 Nové Zámky SK 201 M41 1:58:49
38 114 Nemes Zoltán Gábor 1970 Szeged HU 70 M41 1:59:33
38 115 Rédl Attila 1979 Enying HU 137 M31 2:00:00
39 116 Ferencz László 1974 Komárom HU 170 M41 2:00:05
40 117 Ivánfi Gábor 1976 Komárom HU 198 M41 2:00:05
41 118 Dr. Baumann Marcell 1977 Esztergom HU 111 M41 2:00:14
23 119 Alexiev Péter 1964 Szolnok HU 178 M51 2:00:16
42 120 Tóbi Attila 1975 Komárno SK 146 M41 2:00:40
39 121 Patkás Krisztián 1986 Nagyvárad RO 87 M31 2:00:58
40 122 Sipos Bence 1984 Budapest HU 191 M31 2:01:19
43 123 Hajduk Pavol  1973 Dolný Kubín SK 18 M41 2:01:56
24 124 Szántó László 1966 Nagyigmánd HU 177 M51 2:02:10
44 125 Valkai Norbert 1973 Dunajská Streda SK 85 M41 2:02:47
45 126 Molnár Péter 1975 Dunajská Streda SK 200 M41 2:02:55
46 127 Soóky Gergely 1972 Veľký Meder SK 197 M41 2:03:34
25 128 Németh György 1963 Lehnice SK 123 M51 2:03:39
47 129 Sári József  1968 Budapest HU 23 M41 2:03:49
41 130 Mišák Béla 1978 Komárno SK 153 M31 2:04:05
48 131 Forró Adrian 1976 Veľké Uľany SK 62 M41 2:04:10
49 132 Haris Marian 1972 Nesvady SK 139 M41 2:04:10
50 133 Daranay Barnabás 1973 Gabčíkovo SK 66 M41 2:04:20
42 134 Lukács Árpád 1983 Komoča SK 194 M31 2:05:19
43 135 Dr.Pelyhe Szilárd 1978 Budapest HU 183 M31 2:06:36
51 136 Szlavko Róbert 1974 Budapest HU 167 M41 2:07:45
26 137 Nagy František 1959 Diakovce SK 107 M51 2:08:47
44 138 Dr. Tabacs Ádám 1985 Nagyigmánd HU 149 M31 2:10:04
52 139 Elek József 1972 Dunajská Streda SK 112 M41 2:11:35
27 140 Petrovský Pavol 1967 Komárno SK 36 M51 2:12:18
53 141 Dely Zsolt 1972 Enying HU 135 M41 2:12:42
54 142 Szabó Vince 1976 Ohrady SK 49 M41 2:14:46
45 143 Sováczki Balázs 1985 Nyergesújfalu HU 125 M31 2:14:59
46 144 Garai Kornél 1980 Mosonmagyaróvár HU 57 M31 2:15:54
55 145 K.Krassó Norbert 1973 Hódmezővásárhely HU 68 M41 2:18:50
28 146 Vida Zoltán 1966 Budapest HU 31 M51 2:19:36
56 147 Balún Peter 1970 Tvrdošín SK 8 M41 2:20:19
57 148 Kucsera Tamás 1976 Dunajská Streda SK 29 M41 2:23:20
47 149 Forro Filip 1987 Bodíky SK 127 M31 2:23:26
48 150 Škarba Martin 1990 Vráble SK 202 M31 2:23:43
58 151 Mušinský Peter 1974 Podlužany SK 130 M41 2:23:55
59 152 Hancko Peter 1975 Dunajská Streda SK 10 M41 2:23:59
49 153 Kürti Zsolt 1987 Kolárovo SK 84 M31 2:24:48
60 154 Vincze Zoltán 1971 Budapest HU 165 M41 2:26:00
29 155 Nagy Alexander 1962 Kolárovo SK 208 M51 2:28:00
61 156 Kocúr László 1977 Komárno SK 186 M41 2:28:06
30 157 Istenes György 1967 Budapest HU 26 M51 2:35:44
8 158 Bozó Pál 1939 Tatabánya HU 33 M61 2:43:21
62 159 Kántor Gerzson 1971 Budapest HU 118 M41 3:18:02

 

7.KTM   Výsledková listina 1/2 maraton  -  7.GVM  Eredménylista 1/2 maraton

Por. V kate- Medzi Priezvisko - meno, ročník   ročník mesto štát št.č. bež.kat. 21, km
Hely. górii že/mu vez. - keresztnév, szül.év Szül. év város orsz. rajt.sz. fut.kat.  
1     Ilavský Miroslav 1987 Dubnica n. V. SR 24 M18 1.18.44
2     Balázs Levente 1985 Budapest HU 44 M31 1.19.35
3     Korčok Július 1978 Krupina SR 10 M31 1.25.24
4     Skala Tomáš 1995 Senica SR 100 M18 1.29.38
5     Komarňanská Romana 1990 Trnava SR 81 Z18 1.30.26
6     Bellany Peter 1988 Skalica SR 97 M18 1.30.35
7     Fazekas Gábor 1976 Tatabánya HU 26 M41 1.31.12
8     Andel Aleš 1977 Nitra SR 87 M31 1.33.45
9     Lasová Veronika 1992 Krupina SR 9 Z18 1.34.40
10     Zdechovan Vladimír (zmena) 1965 Vidina  SR 37 M51 1.35.18
11     Ollé Tibor 1974 Kolárovo SR 11 M41 1.36.50
12     Szabó Gábor 1979 Győr HU 73 M31 1.39.09
13     Seprény Ferenc 1972 Tatabánya HU 8 M41 1.39.48
14     Očovai Ján 1959 Lučenec SR 102 M51 1.39.59
15     Bátovská Katarína 1995 Tlmače SR 27 Z18 1.41.05
16     Gašparík Tomáš 1994 Veľká Paka SR 31 M18 1.41.48
17     Alasztics Gyula 1950 Győr HU 23 M61 1.42.03
18     Pidl Renáta  1979 Nagybajcs HU 72 Z31 1.42.04
19     Tücsök Róbert 1966 Moča SR 70 M51 1.42.35
20     Nagy Róbert 1988 Kolárovo SR 3 M18 1.43.31
21     Koprivňansky Ondrej 1965 Trenčín SR 93 M51 1.43.52
22     Novák Viliam 1942 Bratislava SR 103 M61 1.43.55
23     Hodossy Tamás 1987 Ohrady SR 13 M18 1.44.49
24     Straňovský Zsolt 1967 Tlmače SR 94 M41 1.45.19
25     Bátovský Miroslav 1970 Tlmače SR 28 M41 1.46.03
26     Juhász Gábor 1988 Radvaň n. D. SR 18 M18 1.46.35
27     Garay Kamil 1957 Topolčany SR 108 M51 1.47.08
28     Bohuš Štefan 1973 Dunajská Streda SR 90 M41 1.47.22
29     Szűcs Ervin 1963 Dolný Štál SR 48 M51 1.47.56
30     Marton Szabolcs 1976 Győr HU 75 M41 1.48.10
31     Domonkos László 1974 Nagyszarava HU 17 M41 1.49.24
32     Szalai Miklós 1976 Esztergom HU 104 M41 1.49.58
33     Nagy Zsolt 1980 Wien AUT 21 M31 1.51.10
34     Oborný Josef 1949 Bratislava SR 101 M61 1.51.23
35     Móricz Péter 1977 Győr HU 76 M31 1.51.26
36     Bödők László 1972 Radvany n. D.  SR 41 M41 1.51.58
37     Čelková Zuzana 1987 Bodzianske Lúky SR 14 Z18 1.51.59
38     Szabóová Iveta 1978 Bodzianske Lúky SR 15 Z31 1.52.59
39     Szénási István 1982 Komárno SR 30 M31 1.54.09
40     Nagy Attila 1976 Vác HU 34 M41 1.54.09
41     Horváth Csaba 1965 Győr HU 83 M41 1.55.00
42     Forró Filip 1978 Bodíky SR 71 M18 1.55.12
43     Daróczi Zsolt 1974 Esztergom HU 88 M41 1.55.28
44     Ligocky Jozef 1983 Topolčany SR 50 M31 1.55.37
45     Radák Judit 1979 Budapest HU 43 Z31 1.57.05
46     Michal Bolf 1978 Bratislava SR 7 M31 1.57.07
47     Koczkás Péter  1976 Zlatná n. O. SR 29 M41 1.57.32
48     Julien Quivet 1986 Nové Zámky SR 4 M31 1.58.30
49     Tóth Attila 1974 Budapest HU 79 M41 1.58.43
50     Pili Zoltán 1973 Vörösmary HU 53 M41 1.58.48
51     František Kráľ 1966 Žilina SR 6 M51 1.59.40
52     Valachová Eva (zmena) 1964 Zvolen SR 12 Z41 2.00.07
53     Debreceni István 1963 Baník SR 105 M51 2.00.20
54     Haba Milan 1970 Malacky SR 85 M41 2.00.40
55     Kyselicová Nadežda 1975 Bánovce n. Beb. SR 92 Z41 2.01.000
56     Dolgos Tamás 1993 Tatabánya HU 86 M18 2.01.480
57     Liptai Beáta 1975 Vác HU 35 Z41 2.01.520
58     Gašparík Tibor 1997 Veľká Paka SR 32 M18 2.02.480
59     Karvay Vladimír 1987 Nové Zámky SR 46 M18 2.03.240
60     Baumann Marcel 1977 Esztergom HU 89 M31 2.03.260
61     Hajduk Pavol 1973 Dolný Kubín SR 39 M41 2.04.380
62     Kovácsné Mészáros Mária 1973 Tardos HU 25 Z41 2.05.070
63     Detvay Martin 1977 Nové Zámky SR 47 M31 2.05.430
64     Gajdošíková Anita 1976 Nové Zámky SR 45 Z41 2.05.430
65     Keresztesi Tamás 1983 Rácalmás HU 109 M31 2.05.590
66     Felis Lukáš 1987 Bratislava SR 112 M18 2.06.200
67     Hadnagy József 1974 Budapest HU 111 M41 2.06.520
68     Szerdahelyiné Nóra 1984 Szigetszentmárton HU 95 Z31 2.06.540
69     Sipos Bence 1984 Budapest HU 77 M31 2.07.080
70     Kocsor Szilvia 1974 Békéscsaba HU 51 Z41 2.08.180
71     Ágh Péter 1978 Topoľníky SR 16 M31 2.08.190
72     Zarzicky Csilla 1980 Kaposvár HU 54 Z31 2.10.350
73     Liptai Szilvia 1979 Budapest HU 42 Z31 2.11.260
74     Šári József 1968 Budapest HU 33 M41 2.11.270
75     Novák József 1959 Öttevény HU 84 M51 2.12.420
76     Nagy Imre 1982 Jászdózsa HU 36 M31 2.13.220
77     Bohušová Monika 1974 Dunajská Streda SR 91 Z41 2.13.400
78     Kuzma Štefan 1988 Kolárovo SR 106 M18 2.13.420
79     Vörös Péter  1974 Radvaň n. Dunajom SR 40 M41 2.14.480
80     Kiss Tünde 1975 Ráckeve HU 98 Z41 2.15.260
81     Kovács Lia 1986 Ráckeve HU 96 Z31 2.15.280
82     Ludaič Sebastian 1970 Szabadka SRB 2 M41 2.15.480
83     Kántorné Teréz 1970 Budapest HU 78 Z41 2.18.090
84     Tóbi Attila 1975 Komárno SR 80 M41 2.20.490
85     Zahoranová Janka 1968 Nové Zámky SR 52 Z41 2.22.130
86     Figura Róbert 1965 Dlhá n. Váhom SR 107 M51 2.22.140
87     Gyurkovics Erika (zmena) 1955 Szentmihályfalva SVK 5 Z41 2.26.180
88     Fodor Zoltán 1978 Szabadka HU 1 M31 2.26.430
89     Száraz Szilvia 1975 Zemné SR 69 Z41 2.26.490
90     Mocsáry Gabriella 1968 Vác HU 19 Z41 2.27.180
91     Nyitrai Ildikó 1969 Budapest HU 99 Z41 2.27.450
92     Dr. Kovalik Rita 1965 Tata HU 74 Z41 2.28.210
93     Istenes György 1967 Budapest HU 82 M41 2.29.290
94     Vida Zoltán 1966 Budapest HU 22 M51 2.30.100
95     Palotai Gábor 1953 Budapest HU 20 M61 2.35.390
96     Lukács Árpád 1983 Komoča SR 110 M31 2.36.000
97     Macejáková Soňa 1956 Bratislava SR 68 Z41 2.51.340
98     Ravasz Eszter 1986 Bogya SVK 38 Z31 2.53.280
?     Király Viktória 1984 Budapest HU 49 Z31 ?

 

Výsledková listina 1/2 MARATÓN     - 2016. 1.3 -   Eredménylista 1/2 MARATON 
Por. V kate- Medzi Priezvisko - meno, ročník   ročník mesto štát št.č. bež.kat. 21, km
Hely. górii že/mu vez. - keresztnév, szül.év Szül. év város orsz. rajt.sz. fut.kat.  
1 1 1 Kulich Michal  1980 Nitra  SVK 133 M31 1,20,11
2 2 2 Kiss Ladislav 1984 Nový život SVK 45 M31 1,23,28
3 3 3 Gutrai Kristián 1985 Želiezovce SVK 97 M31 1,25,10
4 1 4 Nedelka József 1965 Budapest HU 83 M51 1,25,55
5 4 5 Szabó Gábor 1979 Győr HU 35 M31 1,28,32
6 2 6 Portášik Peter 1963 Myjava SVK 22 M51 1,28,58
7 2 7 Andel Aleš 1977 Nitra SVK 134 M31 1,29,06
8 3 8 Páleník Ervín 1962 Trenčín SVK 96 M51 1,29,35
9 4 9 Môcik Ján  1964 Banská Bystrica SVK 30 M51 1,30,38
10 6 10 Tengerész Lóránt 1979 Fót HU 28 M31 1,30,42
11 1 11 Čumpelík Rudolf 1974 Lučenec SVK 81 M41 1,30,50
12 1 12 Csepcsényi Márton 1991 Szolnok HU 86 M18 1,31,10
13 5 13 Pánik Vladimír 1964 Trstená SVK 32 M51 1,31,35
14 2 14 Bellay Peter 1988 Skalica SVK 65 M18 1,32,41
15 7 15 Vintr Tomáš 1983 Holíč SVK 69 M31 1,33,10
16 2 16 Almáši Marián 1970 Šaľa SVK 125 M41 1,34,12
17 1 1 Forgácsné Lincz Márta 1982 Budapest HU 148 Z31 1,34,21
18 3 17 Jurovič Michal  1987 Dubová SVK 117 M18 1,34,50
19 2 2 Zólyomi Kinga 1976 Pásztó HU 66 Z31 1,36,57
20 6 18 Medlen Marián 1960 Senica SVK 91 M51 1,37,34
21 4 19 Hanice Tamás 1989 Győr HU 56 M18 1,37,42
22 8 20 Fürstall Balázs 1984 Győr HU 52 M31 1,38,02
23 9 21 Marton Szabolcs 1976 Győr HU 38 M31 1,38,35
24 7 22 Zsebi František 1958 Žirany SVK 130 M51 1,38,50
25 10 23 Vajas Roland 1976 Dunajská Streda SVK 14 M31 1,39,05
26 11 24 Szabó József 1982 Dunavarsány HU 150 M31 1,39,16
27 12 25 Csidey Attila 1985 Čiližská Radvaň SVK 42 M31 1,39,48
28 8 26 Lelkes József 1952 Topoľníky SVK 60 M51 1,39,57
29 5 27 Krížik Michal 1992 Bratislava SVK 108 M18 1,40,30
30 3 28 Krížik Rudolf 1968 Bratislava SVK 107 M41 1,40,31
31 3 3 Pidl Renáta 1979 Nagybajcs HU 36 Z31 1,41,00
32 9 29 Szűcs Ervin 1963 Dolný štál SVK 143 M51 1,41,58
33 1 4 Samu Lilla 1994 Győr HU 55 Z18 1,42,00
34 13 30 Garai Zoltán 1976 Esztergom HU 116 M31 1,42,27
35 14 31 Szabó András 1985 Győr HU 53 M31 1,42,30
36 4 32 Mikola Bence 1975 Ráckeve HU 144 M41 1,42,34
37 1 5 Garayová Ľubomíra 1960 Topoľčany SVK 129 Z41 1,43,10
38 15 33 Tóth Szilárd  1978 Győr HU 126 M31 1,43,26
39 10 34 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce SVK 120 M51 1,43,28
40 16 35 Pálfi László  1977 Budapest HU 113 M31 1,43,35
41 4 6 Hering Veronika  1978 Ohrady SVK 63 Z31 1,44,15
42 6 36 Nagy Róbert 1988 Kolárovo SVK 39 M18 1,44,34
43 17 37 Oszaczki Géza 1979 Vác HU 94 M31 1,44,40
44 11 38 Valko Milan 1965 Pribeta SVK 62 M51 1,44,53
45 5 7 Verebéli Erzsébet 1980 Budapest HU 84 Z31 1,45,28
46 5 39 Király Mátyás 1969 Gabčíkovo SVK 41 M41 1,45,35
47 7 40 Felis Lukáš 1987 Bratislava SVK 146 M18 1,45,39
48 12 41 Drevenák Béla 1958 Štúrovo SVK 115 M51 1,45,50
49 17 42 Bíró Attila 1978 Dunajská Streda SVK 13 M31 1,45,58
50 8 8 Hodossy Tamás 1987 Ohrady SVK 119 M18 1,46,22
51 2 43 Bátovská Katarína 1995 Tlmače SVK 90 Z18 1,47,26
52 18 44 Ďurika Andrej 1979 Nesvady SVK 21 M31 1,47,28
53 13 45 Štekauer Ján   Bratislava SVK 9 M51 1,47,40
54 6 46 Machata Béla 1972 Székesfehérvár HU 17 M41 1,48,00
55 19 47 Nagy István 1977 Úny HU 68 M31 1,48,14
56 20 48 Móricz Péter 1977 Győr HU 37 M31 1,48,50
57 21 49 Horváth Csaba  1978 Királyfiakarcsa SVK 19 M31 1,48,57
58 7 50 Daróczi Zsolt 1974 Esztergom HU 114 M41 1,49,27
59 8 51 Bohuš Štefan 1973 Dunajská Streda SVK 128 M41 1,49,28
60 9 52 Fejes Gábor 1976 Budapest HU 16 M41 1,49,45
61 22 53 Nagy Imre 1982 Jászdózsa HU 137 M31 1,49,54
62 10 9 Boros L. Ernő 1969 Budapest HU 48 M41 1,49,58
63 6 54 Tima Krisztina  1981 Tata HU 124 Z31 1,50,03
64 9 55 Székely Milan 1987 Levice SVK 23 M18 1,50,06
65 14 56 Janovčík Miroslav 1959 Nové Zámky SVK 26 M51 1,50,13
66 23 57 Lukács Kristián 1981 Kolárovo SVK 33 M31 1,51,58
67 11 58 Haba Milan   Malacky SVK 136 M41 1,52,45
68 15 59 Nagy Zoltán 1954 Úny HU 67 M51 1,53,17
69 24 10 Agócs Róbert 1978 Mort HU 101 M31 1,53,45
70 3 60 Tripolszki Beáta  1988 Baja HU 102 Z18 1,53,45
71 10 61 Kuzna Štefan  1988 Kolárovo SVK 145 M18 1,53,47
72 25 11 Kluka Laci 1982 Bratislava SVK 51 M31 1,54,50
73 2 62 Kelő Sára  1966 Budapest HU 49 Z41 1,55,06
74 12 63 Kýška Karol 1975 Bzince pod Javorinou SVK 57 M41 1,55,33
75 16 64 Eľko Ján 1962 Myjava SVK 95 M51 1,55,35
76 11 65 Major Dárius 1986 Tvrdošovce SVK 2 M18 1,55,44
77 13 12 Mihalkovič Jozef 1972 Modra SVK 106 M41 1,55,59
78 3 13 Kamenská Iveta 1966 Tlmače SVK 77 Z41 1,56,06
79 7 14 Szakács Tímea  1981 Budapest HU 132 Z31 1,56,19
80 4 66 Gazda Ildikó 1963 Budapest HU 99 Z41 1,56,20
81 14 15 Bán Tibor 1970 Dunakeszi HU 64 M41 1,56,58
82 4 16 Čelková Zuzana  1987 Bodzianske Lúky SVK 11 Z18 1,58,03
83 5 17 Kócsi Anikó  1989 Dorog HU 111 Z18 1,58,15
84 8 67 Vidra Eszter  1979 Esztergom HU 112 Z31 1,58,17
85 26 18 Sipos Bence 1984 Budapest HU 71 M31 1,58,42
86 9 68 Ollé Vladimíra 1979 Gabčíkovo SVK 3 Z31 1,59,35
87 27 69 Kopecsni Roland 1980 Dunajská Streda SVK 131 M31 2,00,19
88 28 19 Gebe Krisztián 1978 Budapest HU 152 M31 2,00,21
89 5 70 Horváth Etelka 1955 Dunajská Streda SVK 18 Z41 2,00,37
90 15 71 Bódis Ervin 1971 Győrújbarát HU 58 M41 2,01,08
91 12 72 Jeremcsuk István 1986 Budapest HU 98 M18 2,01,20
92 16 20 Ecser Gábor 1973 Bodrog HU 61 M41 2,01,20
93 10 21 Szűcs Gabriella 1984 Győr HU 54 Z31 2,01,30
94 6 73 Sör Mariann 1974 Budapest HU 151 Z41 2,01,52
95 29 22 Kiss Zsolt 1977 Iža SVK 6 M31 2,02,00
96 11 74 Szabó Iveta 1978 Bodzianske Lúky SVK 10 Z31 2,02,16
97 30 75 Varga Levente 1981 Kolárovo SVK 127 M31 2,02,30
98 17 23 Barczi Szilárd  1966 Tešedíkovo SVK 141 M41 2,02,39
99 7 76 Varga Nóra 1973 Győr HU 73 Z41 2,02,47
100 13 24 Kluka Tomi 1985 Čechynce SVK 47 M18 2,03,18
101 8 25 Pap Lászlóné 1959 Tata HU 46 Z41 2,03,48
102 9 77 Kántorné Kémesi Teréz 1970 Budapest HU 72 Z41 2,03,48
103 17 78 Tima Sándor 1956 Tata HU 123 M51 2,04,09
104 18 79 Levicky Július 1956 Gbelce SVK 121 M51 2,06,46
105 31 26 Szalai Miklós 1976 Esztergom HU 149 M31 2,08,08
106 12 27 Schindtné Németh Szilvia 1980 Kóny HU 118 Z31 2,08,39
107 13 28 Horváth Lilla 1976 Győr HU 76 Z31 2,08,41
108 14 80 Böröczki Brigitta 1976 Budapest HU 80 Z31 2,08,55
109 18 81 Darnay Barnabás 1973 Gabčíkovo SVK 40 M41 2,08,58
110 19 29 Kuti Tamás 1971 Esztergom HU 104 M41 2,10,12
111 6 82 Artner Zsófia 1986 Érd HU 93 Z18 2,11,25
112 32 30 Kocur László 1977 Komárno SVK 89 M31 2,12,15
113 10 83 Szárazová Silvia 1975 Zemné SVK 34 Z41 2,13,10
114 19 31 Palotai Gábor 1953 Budapest HU 7 M51 2,13,23
115 15 84 Bezáková Veronika   Bánovec nad Bebravou SVK 31 Z31 2,14,06
116 20 32 Coskun Villmaz 1973 Seyring  AUT 122 M41 2,14,55
117 11 33 Tóth Anna 1972 Esztergom HU 103 Z41 2,15,22
118 12 85 Földesi Vera 1973 Esztergom HU 105 Z41 2,15,22
119 14 34 Szlavkó Róbert   Budapest HU 100 M18 2,15,48
120 16 86 Molnár Tímea 1980 Budapest HU 153 Z31 2,15,48
121 21 87 Aranyossy Mihály 1967 Budapest HU 138 M41 2,16,34
122 33 88 Detvaj Martin 1977 Nové Zámky SVK 5 M31 2,18,40
123 34 35 Erős Zsolt 1978 Esztergom HU 142 M31 2,19,11
124 13 89 Kovácsné Obrecsányi Klára 1959 Ludányhalászi HU 78 Z41 2,19,33
125 20 36 Tóth Ferdinánd 1965 Kolárovo SVK 50 M51 2,19,34
126 17 90 Gábriel Nikolet   Budapest HU 92 Z31 2,20,16
127 22 91 Balogh László 1975 Tamási  HU 75 M41 2,20,17
128 35 92 Lukács Árpád  1983 Komoča SVK 139 M31 2,20,31
129 23 93 Magyar Péter 1974 Budapest HU 109 M41 2,21,13
130 24 37 Hadnagy józsef 1974 Budapest HU 110 M41 2,21,14
131 14 38 Benczik Rita 1968 Budapest HU 87 Z41 2,21,37
132 15 94 Lőrincz Anett 1975 Budapest HU 85 Z41 2,21,42
133 21 39 Nagy Alexander 1962 Kolárovo SVK 135 M51 2,22,28
134 16 95 Nagyová Alica  1959 Bratislava SVK 70 Z41 2,22,55
135 25 96 Kántor Gerzson 1971 Budapest HU 74 M41 2,23,10
136 26 97 Kováli János Zoltán 1970 Budapest HU 88 M41 2,24,15
137 27 40 Vida Zoltán 1966 Budapest HU 8 M41 2,24,25
138 17 41 Dr. Kovalik Rita 1965 Tata HU 59 Z41 2,24,54
139 18 98 Iván Zsuzsanna 1974 Budapest HU 82 Z41 2,25,55
140 15 99 Železník Ľubomír 1992 Trnava SVK 147 M18 2,26,17
141 28 100 Farkas Péter 1972 Kocs HU 79 M41 2,27,02
142 22 42 Harangozó Miklós 1958 Budapest HU 29 M51 2,27,20
143 19 101 Zakál Simon Edina 1974 Kližskánemá SVK 43 Z41 2,31,13
144 23 102 Gombár Anton 1944 Zvolen SVK 25 M51 2,37,13
145 16 103 Piršel Vladimír 1995 Bánov SVK 140 M18 2,40,40
146 29 104 Olasz Antal István 1975 Kunszentmiklós HU 24 M41 2,47,29
147 24 43 Zakál Sándor 1960 Kližská Nemá SVK 44 M51 3,00,11
148 20 105 Macejková Soňa 1956 Bratislava SVK 20 Z41 3,03,22

 

Výsledková listina 1/2 MARATÓN     -  2015  -   Eredménylista 1/2 MARATON 
Por. Priezvisko - meno, ročník   ročník mesto štát št.č. bež.kat. 21, km
Hely. vez. - keresztnév, szül.év Szül. év város orsz. rajt.sz. fut.kat.  
1. Magyar Imrich 1984 Bešeňov SVK 97 M31 1:21:06
2. Kulich Michal 1980 Nitra SVK 49 M31 1:22:19
3. Korčok Július 1978 Krupina SVK 91 M31 1:23:04
4 Hudák Anton 1966 Stará Ľubovňa SVK 48 M41 1:23:50
5. Sebestyén Zoltán 1969 Budapest HU 59 M41 1:23:57
6 Nedelka József 1965 Budapest HU 60 M41 1:25:10
7. Páleník Ervin 1962 Trenčin SVK 125 M51 1:26:00
8. Wahlandt Peter 1989 Krupina SVK 96 M18 1:26:25
9. Petriva Adrián 1998 Neded SVK 38 M18 1:27:02
10. Ott Gábor 1974 Budapest HU 93 M41 1:28:30
11. Fazekas Gábor 1976 Tatabánya HU 128 M31 1:29:30
12. SZABÓ Peter  1969 Trenč. Teplá SVK 3 M41 1:31:00
13. Lengyel Zsolt 1987 Marcelová SVK 51 M18 1:31:14
14. SZABÓ Gábor 1979 Győr HU 19 M31 1:31:59
15. Škerlanec Dušan 1974 Nitra SVK 112 M41 1:33:10
16. Berendi Anton 1977 Budapest HU 56 M31 1:34:48
17. Dobi Zsigmond 1974 Komárno SVK 100 M41 1:36:08
18. Bátovsky Miroslav 1970 Tlmače SVK 47 M41 1:36:34
19. Kiss László 1978 Galgamácsa HU 57 M31 1:36:36
20. Ikréni Anton 1974 Komárno SVK 52 M41 1:36:37
21. Zólyomi Kinga 1976 Pásztó HU 82 Z31 1:36:45
22. Andel Aleš 1977 Nitra SVK 114 M31 1:37:02
23. ÁRUS KOVÁCS Zsuzsanna 1978 Győr HU 79 Z31 1:37:32
24. Alasztics Gyula 1950 Győr HU 99 M51 1:38:21
25. Horváth Štefan 1971 Komárno SVK 50 M41 1:38:52
26. Dulič Iván 1969 Budapest HU 122 M41 1:39:31
27. Kiss Alajos 1970 Budapest HU 94 M41 1:39:32
28. Sebestyén Zsolt Béla 1963 Budapest HU 25 M51 1:39:39
29. Koči Patrik 1977 Partizánske SVK 118 M31 1:39:50
30. LÁSZLÓ Zoltán 1956 Horáncs HU 15 M51 1:40:20
31. SEBESTYÉN Tímea 1978 Budapest HU 68 Z31 1:40:24
32. Bakos Szasa 1981 Győr HU 111 M31 1:40:50
33. Dr. Fürtös András 1972 Sopron HU 37 M41 1:41:07
34. Ferenczy Tamás 1969 Győrszemere HU 95 M41 1:41:53
35. MARTON Szabolcs 1976 Győr HU 20 M31 1:41:57
36. ÁCS Szabolcs 1973 Győr HU 17 M41 1:42:28
37. LELKES József 1952 Topolníky SVK 12 M51 1:43:02
38. Szunyog Erika 1974 Budapest HU 83 Z41 1:43:11
39. Nyilas Gábor 1955 Budapest HU 131 M51 1:43:29
40. VAJAS Roland 1976 Dun. Streda SVK 26 M31 1:44:02
41. PIDL Renáta 1979 Nagybajcs HU 66 Z31 1:44:08
42. Beklemdžiev Ivo 1965 Rohožník SVK 30 M41 1:44:58
43. Szabó József 1982 Dunaharsány HU 92 M31 1:45:06
44. DARÓCZI Zsolt 1974 Esztergom HU 24 M41 1:45:18
45. Hudec Peter 1980 Bratislava SVK 53 M31 1:45:40
46. Krížik Rudolf 1968 Bratislava SVK 123 M41 1:46:30
47. TÓTH Ladislav 1955 Kolárovo SVK 21 M51 1:46:46
48. Polák Štefan 1980 Veľký Meder SVK 55 M31 1:46:47
49. Juhász Gábor 1988 Radvaň n. Dun. SVK 98 M18 1:46:54
50. Svroviák Michal 1965 Oravský Podzámok SVK 126 M41 1:47:02
51. Szűcs Ervin 1963 Dolný Štál SVK 130 M51 1:47:12
52. Horváth Norbert 1975 Nagykáta HU 44 M31 1:47:56
53. Bigon Gábor  1978 Komárom HU 117 M31 1:48:15
54. Lemoczky Dávid 1973 Törökbálint HU 121 M41 1:48:29
55. NAGY Róbert  1988 Kolárovo SVK 4 M18 1:48:34
56. Horváth Alex 1994 Románd HU 58 M18 1:50:04
57. Lukács Krisztián 1981 Kolárovo SVK 54 M31 1:50:08
58. Horváth Attila 1983 Nagykáta HU 41 M31 1:50:54
59. Visnyei József 1972 Nagykáta HU 42 M41 1:51:09
60. Edziak Pavol 1950 Bratislava SVK 45 M51 1:51:43
61. Gazda Ildikó 1963 Budapest HU 89 Z41 1:51:47
62. Garayová Ľubomíra 1960 Topolčany SVK 108 Z41 1:52:50
63. Štekauer Ján 1949 Bratislava SVK 39 M51 1:53:44
64. KABAFALVI Sándor 1960 Erdőkertes HU 14 M51 1:53:54
65. Heringh Veronika 1978 Ohrady SVK 103 Z31 1:54:30
66. Szabóová Iveta  1978 Bodzianske Lúky SVK 86 Z31 1:54:43
67. TOMA Beáta 1964 Budapest HU 64 Z41 1:55:04
68. Sárosdi Edit 1980 Komárom HU 90 Z31 1:55:15
69. Marsal Tamás 1981 Kameničná SVK 27 M31 1:55:22
70. Varga Levente 1981 Kolárovo SVK 28 M31 1:55:40
71. LENKEI Gábor 1976 Budapest HU 7 M31 1:55
72. Keszegh Béla 1976 Komárno SVK 110 M31 1:56:10
73. Porubská Lenka 1981 Hviezdoslavov SVK 104 Z31 1:56:12
74. Čelková Zuzana  1987 Bodzianske Lúky SVK 87 Z18 1:56:31
75. Barczi Szilárd 1966 Tešedíkovo SVK 40 M41 1:56:35
76. Horváth Csaba 1978 Királyfiakarcsa SVK 113 M31 1:56:53
77. Krížik Michal 1992 Bratislava SVK 124 M18 1:57:59
78. Ďurika Andrej 1979 Nesvady SVK 119 M31 1:58:03
79. JAKAB Ágnes 1973 Budapest HU 62 Z41 1:59:01
80. Demeter Ján 1943 Veľký Krtíš SVK 115 M51 1:59:02
81. Macejko Slavomír 1972 Komárno SVK 33 M41 2:00:36
82. Pakkai László 1968 Nagykáta HU 43 M41 2:01:02
83. PALOTAI Gábor  1953 Budapest HU 5 M51 2:02:21
84. KELŐ Sára  1966 Budapest HU 77 Z41 2:02:57
85. Dalloul Zaynab 1976 Budapest HU 88 Z31 2:03:54
86. Horváth Etelka 1955 Dun. Streda SVK 101 Z41 2:05:35
87. SIPOS Bence  1984 Budapest HU 9 M31 2:05:41
88. BENDE Zoltán  1973 Budapest HU 10 M41 2:05:42
89. Horváth Csaba Gyula 1965 Győr HU 35 M41 2:05:47
90. Bódis Ervin 1971 Győrbarát HU 34 M41 2:05:48
91. Glesková Silvia  1970 Bratislava SVK 107 Z41 2:06:33
92. PUHA Zoltán  1969 Komárno SVK 1 M41 2:07:10
93. PÉK Eszter 1986 Győr HU 74 Z18 2:07:41
94. GIZELTÉR József 1967 Budapest HU 16 M41 2:08:09
95. PÁL Zsuzsanna 1977 Székesfehérvár HU 2 Z31 2:08:14
96. Köplinges Erich 1940 Bratislava SVK 46 M51 2:08:24
97. Kulacs Tivadar 1996 Baka HU 36 M18 2:09:42
98. Szabóová Lukrécia  1984 Kolárovo SVK 106 Z31 2:09:49
99. SZAMOS József  1969 Budapest HU 8 M41 2:09:54
100. Pisár Maros 1983 Komárno SVK 109 M31 2:10:44
101. Méhes Viliam 1962 Dun. Streda SVK 29 M51 2:11:31
102. Szalai Norbert 1981 Komárom HU 116 M31 2:13:33
103. HANGYA Andrea 1978 Budapest HU 70 Z31 2:13:37
104. Lamatsch János 1949 Tatabánya HU 127 M51 2:14:19
105. ÁCSNÉ ÉLŐ Katalin 1975 Győr HU 65 Z31 2:14:44
106. HALÁSZ János 1969 Győr HU 18 M41 2:14:45
107. Herendi Anikó 1964 Tatabánya HU 105 Z41 2:15:48
108. LAKATOS Anita 1975 Kerpes HU 69 Z31 2:16:35
109. Ajkay Antal 1950 Budapest HU 31 M51 2:16:37
110. TEMESI Annamária  1975 Érd HU 75 Z31 2:18:05
111. Molnár Tímea 1980 Budapest HU 85 Z31 2:18:06
112. Kovács Kristóf 1992 Šamorín SVK 120 M18 2:20:26
113. KOVÁCS KRACSÓI Norbert 1973 Szeged HU 13 M41 2:20:33
114. KÁNTOR Gerzson 1971 Budapest HU 23 M41 2:21:59
115. BERTA Szilvia 1976 Érd HU 76 Z31 2:22:08
116. SZÁRAZ Szilvia 1975 Zemné SVK 61 Z31 2:22:14
117. Bauer Ádám Frigyes 1965 Érd HU 32 M41 2:25:14
118. BAUER Krisztina  1974 Érd HU 71 Z41 2:25:29
119. PEREPATICS Mária 1950 Budapest HU 67 Z41 2:26:36
120. Nodari Zsuzsa 1974 Budapest HU 84 Z41 2:29:41
121. SZABÓ CSABÁNÉ 1959 Százhalombatta HU 73 Z41 2:30:26
122. SZLAMKÓ Róbert  1979 Budapest HU 22 M31 2:31:29
123. ARTNER Zsófia 1986 Érd HU 72 Z18 2:31:30
124. Szabó Tímea 1975 Búcs SVK 102 Z31 2:33:03
125. TÓTHI Margit 1951 Erdőkertes HU 63 Z41 2:36:07
126. Oravecz István 1941 Tata HU 129 M51 2:36:46
127. KIS Eszter 1978 Budapest HU 78 Z31 2:37:30
128. VIDA Zoltán  1966 Budapest HU 6 M41 2:42:46
129. Kovács Zsófia 1978 Budapest HU 81 Z31 2:44:03
130. MAGYAR Péter  1974 Budapest HU 11 M41 2:46:50
131. Macejáková Soňa 1956 Bratislava SVK 80 Z41 3:00:03

 

 

4. Kolárovský trojkráľový maratón a polmaratón  /5.1.2014/  4. Gútai vízkereszt maraton és félmaraton

Muži - Férfiak

1. Kulich Michal /1980      Nitra            SVK     1:20:54      M18-1
2. Fedák Milan /1982        Bratislava       SVK     1:21:22      M18-2
3. Šlúch Roman /1975        Banská Štiavnica SVK     1:21:49      M36-1
4. László Gergely /1979     Balatonalmádi    HUN     1:23:24      M18-3
5. Mišovič Bohuš /1977      Štúrovo          SVK     1:29:46      M36-2
6. Nagy Róbert /1967        Bolyk            HUN     1:31:21      M36-3
7. Vígh Attila Márió /1997  Bodza            SVK     1:32:04      M18-4
8. Almási Marián /1970      Šaľa             SVK     1:32:04      M36-4
9. Nedelka József /1965     Budapest         HUN     1:32:59      M36-5
10.Hudek Roland /1981       Galanta          SVK     1:33:03      M18-5
11.Andel Aleš /1977         Nitra            SVK     1:33:14      M36-6
12.Takács Dávid /1979       Győr             HUN     1:34:35      M18-6
13.Czili György /1979       Sümeg            HUN     1:34:59      M36-7
14.Kopernický Anton /1971   Nová Baňa        SVK     1:36:08      M36-8
15.Bohák Marián /1969       Komárno          SVK     1:36:39      M36-9
16.Trhan Vladimír /1977     Levice           SVK     1:38:05      M36-10
17.Krížik Rudolf /1968      Bratislava       SVK     1:38:08      M36-11
18.Szőnyi Ferenc /1964      Komárom          HUN     1:38:14      M36-12 
19.Horváth Alex /           Románd           HUN     1:38:20      M18-7
20.Špacík Marián /1960      Komjatice        SVK     1:38:21      M51-1
21.Tóth József /1965        Inárcs           HUN     1:38:36      M36-13
22.Koči Patrik /1977        Partizánske      SVK     1:39:26      M36-14
23.Alasztics Gyula /1950    Győr             HUN     1:39:28      M51-2
24.Petrina Adrián /1998     Neded            SVK     1:39:50      M18-8
25.Soóky Gergely /1972      Sokolce          SVK     1:40:17      M36-15
26.Dr.Ferenczy Tamás /1969  Győrszemere      HUN     1:40:59      M36-16
27.Berendi Antal /1977      Budapest         HUN     1:41:03      M36-17
28.Vajas Roland /1976       Dunajská Streda  SVK     1:41:46      M36-18
29.Zelenák Ivan /1969       Branč            SVK     1:42:08      M36-19  
30.Hradický Peter /         Nitra            SVK     1:44:29      M36-20
31.Pavuk Marian /1975       Levice           SVK     1:44:39      M36-21
32.Kabafalvi Sándor /1960   Erdőkertes       HUN     1:45:27      M51-3
33.Krížik Michal /1992      Bratislava       SVK     1:46:25      M18-9
34.Fúró Viktor /1984        Hurbanovo        SVK     1:46:27      M18-10
35.Štekaver Ján /1949       Bratislava       SVK     1:46:44      M51-4
36.Csapó Gábor /1970        Budapest         HUN     1:46:51      M36-22
37.Szűcs Ervin /1963        Dolný Štál       SVK     1:47:10      M51-5
38.Haba Milan /1970         Malacky          SVK     1:47:44      M36-23
39.Tücsök Róbert /1966      Moča             SVK     1:47:47      M36-24
40.Bottlik Bálint /1973     Kocs             HUN     1:49:31      M36-25
41.Mészáros Sándor /1971    Komárom          HUN     1:49:35      M36-26
42.Dombay Gábor /1970       Komárom          HUN     1:50:01      M36-27
43.Mohácsi Péter /1976      Komárom          HUN     1:50:03      M36-28
44.Tóth Ladislav /1955      Kolárovo         SVK     1:50:31      M51-6
45.Polák Štefan /1963       Veľký Meder      SVK     1:50:49      M51-7
46.Dinga Krisztián /1996    Sokolce          SVK     1:51:23      M36-29
47.Pintér András /1975      Tárnok           SVK     1:51:47      M36-30
48.Kis Béla /1964           Dolný Štál       SVK     1:53:46      M36-31
49.Száraz Štefan /1973      Nitra            SVK     1:53:59      M36-32
50.Heinrich Jozef /1982     Veľká Mača       SVK     1:54:04      M18-10
51.Chldý Michal /1983       Sereď            SVK     1:56:07      M18-11
52.Kontár Roland /1978      Horné Saliby     SVK     1:56:38      M36-33
53.Marsal Tomáš /1981       Kameničná        SVK     1:57:34      M18-12
54.Horváth Csaba /1978      Királyfiatarcsa  SVK     1:58:06      M36-34
55.Csapó Géza /1964         Lábatlan         HUN     1:59:04      M36-35
56.Balázs Zoltán /1990      Kolárovo         SVK     1:59:57      M18-13
57.Bódis Ervin /1971        Győrújbarát      HUN     2:00:21      M36-36
58.Szőke Barnabás /1954     Budapest         HUN     2:01:52      M51-8
59.Varga Levente /1981      Kolárovo         SVK     2:02:15      M18-14
60.Sümegi Zoltán /1974      Héreg            HUN     2:02:52      M36-37
61.Barczi Szilárd /1966     Tešedíkovo       SVK     2:03:42      M36-38
62.Palotai Gábor /1953      Budapest         HUN     2:03:48      M51-9
63.Piršel Vladimír /1995    Bánov            SVK     2:04:15      M18-15
64.Ardon Filip /1986        Bratislava       SVK     2:04:43      M18-16
65.Lukács Kristián /1981    Kolárovo         SVK     2:05:02      M18-17
66.Méhes Viliam /1962       Dunajská Streda  SVK     2:05:08      M51-10
67.Horváth Csaba Gyula /65  Győr             HUN     2:06:28      M36-39
68.Németh Kristián /1984    Kolárovo         SVK     2:11:29      M18-18
69.Kiss Tibor /1973         Kolárovo         SVK     2:13:57      M36-40
70.Lukács Árpád /1983       Komoča           SVK     2:14:59      M18-19
71.Sáringer Zoltán /1966    Budapest         HUN     2:17:01      M18-20
72.Bauer Ádám /1965         Érd              HUN     2:17:20      M36-41
73.Mikola Bence /1975       Ráckeve          HUN     2:20:30      M36-42
74.Nagy Sándor /1953        Érd              HUN     2:29:25      M51-11
75.Vida Zoltán /1966        Budapest         HUN     2:57:40      M36-43
76.Mrva Tomáš /1980         Galanta          SVK       DSQ        M18
77.Matis Daniel /1962       Banská Štiavnica SVK       DSQ        M51
78.Škvarka Peter /1983      Dunlý Kubín      SVK       DSQ        M18

Ženy - Nők

1. Nováčková Zuzana /1982    Bratislava        SVK    1:39:22     Z18-1
2. Benyó Nikolett /1994      Komárno           SVK    1:40:09     Z18-2
3. Zólyomi Kinga /1976       Pásztó            HUN    1:41:04     Z36-1
4. Rábai Zsuzsanna /1970     Erdőkertes        HUN    1:44:38     Z36-2
5. Beke Mónika /1983         Tapolca           HUN    1:45:27     Z18-3
6. Heringh Veronika /1978    Ohrady            SVK    1:51:08     Z36-3
7. Galová Tamara /1966       Bratislava        SVK    1:51:27     Z36-4
8. Kelemenová Barbara /1995  Nitra             SVK    1:52:46     Z18-4
9. Forgácsné Licz Márta /82  Budapest          HUN    1:54:25     Z18-5
10.Voungová Henrieta /1985   Žarnovica         SVK    1:55:09     Z18-6
11.Kelemen Tímea /1972       Ács               HUN    1:56:00     Z36-5
12.Szabó Iveta /1978         Bodzianske Lúky   SVK    1:56:04     Z18-7
13.Horváth Etelka /1955      Dunajská Streda   SVK    1:56:49     Z36-6
14.Voungová Darina /1965     Žarnovica         SVK    1:57:20     Z36-7
15.Prochádzková Gabriela /83 Komárno           SVK    1:57:36     Z18-8       
16.Paulová Marianna /1974    Bratislava        SVK    1:59:13     Z36-8
17.Dallovl Zaynab /1976      Budapest          HUN    1:59:23     Z36-9
18.Gazda Ildikó /1963        Budapest          HUN    2:02:19     Z36-10
19.Balážová Zlatka /1953     Partizánske       SVK    2:03:13     Z36-11
20.Vitálosová Lucia /1984    Pezinok           SVK    2:04:51     Z18-9
21.Orošová Blažena /1972     Bratislava        SVK    2:09:51     Z36-12
22.Mikulášová Lubica /1988   Bratislava        SVK    2:09:53     Z18-10
23.Borosová Zuzana /1975     Komárno           SVK    2:10:18     Z36-13
24.Siklós Kata /1966         Érd               HUN    2:13:26     Z36-14
25.Vlková Kristína /1985     Trenčianska Turná SVK    2:13:32     Z18-11
26.Szabó Tímea /1975         Búč               SVK    2:16:52     Z36-15
27.Salamon Alexandra /1978   Dunakeszi         HUN    2:17:01     Z36-16
28.Čelková Zuzana /1987      Bodzianske Lúky   SVK    2:18:56     Z18-12
29.Kiss Tünde /1975          Ráckeve           HUN    2:20:30     Z36-17
30.Csapó Gézáné /1964        Lábatlan          HUN    2:24:57     Z36-18
31.Orosz Gabriella /1991     Budapest          HUN    2:29:25     Z18-13
32.Tánczos Anikó /1983       Kolárovo          SVK    2:36:15     Z18-14
33.Tanács Gabriella /1944    Budapest          HUN    2:36:56     Z36-19
34.Szárazová Szilvia /1975   Zemné             SVK    2:40:49     Z36-20

 

3. Kolárovský trojkráľový maratón a polmaratón  /6.1.2013/  3. Gútai vízkereszt maraton és félmaraton

Muži - Férfiak

1.Talán Michal/ 1996              Trenčín            SVK     1:21:10
2.Fedák Milan / 1982              Bratislava         SVK     1:21:13
3.Kulich Michal / 1980            Nitra              SVK     1:21:24
4.Jachymczyk Norbert /1978        Jaworzno           POL     1:21:29
5.Nedelka József / 1965           Budapest           HUN     1:21:37
6.Páleník Ervin /1962             Trenčín            SVK     1:22:33
7.Volein Viktor /1986             Dunaújváros        HUN     1:25:40
8.Ritter Lajos / 1966             Dunajská Streda    SVK     1:25:50
9.Gutrai Krisztián / 1985         Želiezovce/Zselíz  SVK     1:28:10
10.Wahlandt Šimon / 1992          Hontianske Nemce   SVK     1:28:43
11.Andel Aleš / 1977              Nitra              SVK     1:28:52
12.Horváth Áron / 1980            Győr               HUN     1:32:13
13.Galgóczi Imre / 1957           Bátorové Kosihy    SVK     1:33:04
14.Špacík Milan / 1960            Komjatice          SVK     1:33:40
15.Talán Matúš / 1996             Trenčín            SVK     1:35:01
16.Dr. Ferenczy Tamás / 1969      Győrszemere        HUN     1:36:13
17.Dawson Don / 1954              Tata               HUN     1:36:24
18.Szabó Zoltán / 1967            Páty               HUN     1:38:00
19.Wahlandt Peter / 1989          Devičie            SVK     1:38:07      
20.Vajas Roland / 1976            Dunajská Streda    SVK     1:40:02
21.Szabó Gábor / 1979             Győr               HUN     1:42:26
22.Szabolcs Márton / 1976         Győr               HUN     1:42:27
23.Szűcs Ervin / 1962             Dolný Štál         SVK     1:42:28
24.Sýkora Ľudovít / 1978          Bratislava         SVK     1:44:20
25.Štekauer Ján / 1949            Bratislava         SVK     1:44:55
26.Bordács Zoltán / 1979          Gbelce /Köbölkút   SVK     1:46:20
27.Horváth Csaba / 1978           Dunajská Streda    SVK     1:46:24
28.Gál Sándor / 1981              Marcelová          SVK     1:46:37
29.Sokol Vidor / 1978             Okoličná n/O.-Ekel SVK     1:47:27
30.Šesták Peter / 1980            Komárno            SVK     1:47:27
31.Kabafalvi Sándor / 1960        Erdőkertes         HUN     1:54:13
32.Kopecsni Roland / 1980         Dunajská Streda    SVK     1:55:49
33.Horváth Csaba Gyula / 1965     Győr               HUN     1:56:05
34.Hradický Peter / 1973          Nitra              SVK     1:56:19
35.Piršel Vladimír / 1995         Bánov              SVK     1:56:30
36.Jacko Andrej / 1955            Nové Zámky         SVK     1:56:31
37.Macejko Slavomír / 1972        Kolárovo /Gúta     SVK     1:57:13
38.Polák Štefan / 1980            Veľký Meder        SVK     1:57:32
39.Palotai Gábor / 1953           Budapest           HUN     1:58:22      
40.Soóky Gergely / 1972           Sokolce            SVK     1:58:25
41.Janovčík Miroslav / 1959       Nové Zámky         SVK     1:58:40
42.Barczi Szilárd / 1966          Tešedíkovo /Pered  SVK     2:01:28
43.Kubatka Tibor / 1968           Lipová             SVK     2:02:07
44.Tóth Ladislav / 1955           Kolárovo /Gúta     SVK     2:02:25
45.Levicky Július / 1956          Gbelce /Köbölkút   SVK     2:02:29
46.Lukács Krisztián / 1981        Komoča /Kamocsa    SVK     2:03:48
47.Méhes Viliam / 1962            Dunajská Streda    SVK     2:04:23
48.Varga Levente / 1981           Kolárovo /Gúta     SVK     2:07:35
49.Sloba Jozef / 1946             Trnava             SVK     2:10:35
50.Brunavský František / 1946     Bratislava         SVK     2:14:15
51.Kantár Szilárd / 1973          Zemné /Szímő       SVK     2:23:29
52.Kozmer Jarolím / 1947          Gáň                SVK     2:26:14
53.Vida Zoltán / 1966             Budapest           HUN     2:37:00
54.Kenyér Imre / 1933             Budapest           HUN     3:00:16          

Ženy - Nők

1. Olchawa Joanna /1975         Krakow           POL    1:35:49
2. Krawczyk Agnieszka / 1993    Kask             POL    1:40:52
3. Nováčková Zuzana / 1982      Bratislava       SVK    1:41:38
4. Dawson Yoanda / 1995         Tata             HUN    1:45:47
5. Horváth Etelka /1955         Dun.Streda       SVK    1:57:55
6. Kaszásová Melinda / 1974     Nové Zámky       SVK    2:01:37
7. Benková Ľudmila / 1972       Rudník           SVK    2:05:04
8. Mizus Ilona Tünde / 1973     Győr             HUN    2:13:34
9. Bognárné Pék Irén / 1970     Agyagosszergény  HUN    2:16:21
10.Koncsik Ibolya / 1953        Budapest         HUN    2:24:23
11.Szabó Tímea / 1975           Búč / Búcs       SVK    2:26:29
12.Prauda Terézia / 1956        Dabas            HUN    2:28:10
13.Nagyová Alica / 1959         Bratislava       SVK    2:32:17
14.Tánczos Anikó / 1983         Kolárovo/Gúta    SVK    2:37:22       
15.Száraz Szilvia / 1975        Zemné/Szímő      SVK    2:45:12

 

2. Kolárovský trojkráľový maratón a polmaratón  /6.1.2012/  2. Gútai vízkereszt maraton és félmaraton

Muži - Férfiak

1. Kačáni Peter        B.Bystrica    SVK     1:22:45
2. Mácsodi Gabriel     Senec         SVK     1:31:47
3. Hovodzák Péter      Gödöllő       HUN     1:38:17
4. Patyi Péter         Süttő         HUN     1:39:35
5. Hudek Roland        Galanta       SVK     1:40:32
6. Kanyicska Máté      Zemné         SVK     1:42:34
7. Bellay Peter        Skalica       SVK     1:43:04
8. Bohák Marián        Komárno       SVK     1:43:30
9. Dr.Ferenczy Tamás   Győrszemere   HUN     1:48:49
10.Dr.Horváth István   Győr          HUN     1:52:35
11.Szépe Karol         Kolárovo      SVK     2:14:38
12.Sabo Michal         Bratislava    SVK     2:19:46
13.Antal Ferenc        Moča          SVK     2:20:30
14.Kopecsny Roland     Dun.Streda    SVK     2:25:14
15.Tóth Ladislav       Kolárovo      SVK     2:26:30
16.Mózsi Martin        Bratislava    SVK      DSQ

 Ženy - Nők                                   

1.Mizus Ilona Tünde    Győr          HUN     2:05:33
2.Szabó Tímea          Búč           HUN     2:20:28
3.Kubíková Lenka       Galanta       SVK     2:26:30
4.Ravasz Eszter        Bodza         SVK     2:27:30

 

            

TOPlist