Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Výsledky štafeta (2016 - 2018)

8.KTM    Výsledková listina Maratón Štafeta -  8.GVM   Maraton váltó eredménylistája

P.č.

Št.č.

Meno družstva + mesto

Bežci

Č A S   -  I D Ő

 

R.sz.

Csapatnév + város

Futók

9,0 km

18,3 km

28,8 km

42,2 km

1

4

VHP- Senec,       Slovakia

Almási M. Pršek H.           Hupko S. Paleník E.

0:37

1:16:15

1:57:35

2:53:01

2

2

Štiavnické Šelmy  Banská Štiavnica

Matis D. Trhan V.            Gibala J. Belohorec F.

0:45

1:29:30

2:10:02

3:04:30

3

3

ANTILOOPS      Budapest

Pozderka A. Nagy E.         Újvári B. Fűzér E.

0:45

1:31:50

2:13:30

3:16:12

4

6

Bradáči     Hurbanovo

Kapus L. Škoda P.         Hejtman B. Hamran M.

0:50

1:36:05

2:21:45

3:24:35

5

7

Radvaner SK,        Radvań n.D.

Juhász G. Vörös P .          Balogh S. Bödők L.

0:42

1:33:10

2:18:46

3:30:12

6

8

Insanity Team

Rózsaová S. Szabóová O. Fitosová B. Vörös R.

0:51

1:50:10

2:41:12

3:38:35

7

1

DGS SPRINT      Kolárovo

Murányi Gy. Kárpáty E.        Tóth. P.  Kis M.

0:54

1:42:40

2:32:40

3:45:17

8

5

Suhanj!              Budapest

Szabó G. Papp Cs.           Hajdi A. Gulyás Z.

1:03

2:20:51

3:20:30

5:03:46

 

7.KTM    Výsledková listina Maratón Štafeta -  7.GVM   Maraton váltó eredménylistája

P.č.

Št.č.

Meno družstva + mesto

Bežci

Č A S   -  I D Ő

 

R.sz.

Csapatnév + város

Futók

9,0 km

18,3 km

28,8 km

42,2 km

1

1

Veteráni             Senec

Valachovič, Pršek 2x, Hupko

36:00

1:09:19

1:53:53

2:55:27

2

3

B 4-ek               Hungary

Bakos, Bognár Cs., Bognár Zs., Bíró K.R.,

41:00

1:18:00

2:00:30

2:56:32

3

5

SPRINT FK      Tatabánya

Fazekas, Lamatsch, Molnár, Szabó

42:00

1:23:21

2:13:40

3:19:34

4

6

Dunaszerdahelyi  fiúk (D.Streda)

Kevesda 2x, Merva,  Markolt

46:00

1:41:15

2:40:15

3:56:50

5

4

Hajcsár TEAM

Adel, Papp, Katona.

1:03:03

?

3:06:12

4:33:00

6

2

Mannschaft Betta

Szénási, Horváth,      Dodek, Ablonczy

49:00

1:51:10

3:09:05

4:36:22

 

6.KTM    Výsledková listina Maratón Štafeta -  6.GVM   Maraton váltó eredménylistája

P.č.

Št.č.

Meno družstva + mesto

Bežci

Č A S   -  I D Ő

 

R.sz.

Csapatnév + város

Futók

9,0 km

18,3 km

28,8 km

42,2 km

1

1

AK MŠK                  Žiar nad Hronom

Matis D., Orságh Ľ.,     Beňo D., Jánoš S.,

50:00

1:23:00

1:59:00

2:52:30

2

3

Futapest               Hungary

Tóth Sz., Bakos Sz., Bognár Cs., Bíró K.R.,

39:00

1:23:00

2:02:00

2:55:03

3

5

Bežci                     Šaľa

Miškovič Mar., Skačan S., Miškovič Mir., Mészáros T.

45:00

1:33:00

2:17:00

3:25:39

4

6

Csallóközi MK Dunajská Streda

Vajas R., Tóth Tímea,    Ágh P., Vajas R.,

41:00

1:30:00

2:20:00

3:28:56

5

4

Szaft – 1      Szécsény

Czele J., Czele Jánosné, Kiss Eszter, Czele Tamás

45:00

1:45:00

2:33:00

3:37:02

6

2

Szeliek               Horné Saliby

Tánczosová A., Bognárová I., Kontár R., Moravský L.,

51:00

1:41:10

2:32:00

3:40:50

7

3

Bernohy            Trnava

Horváth I., Nemčok A., Pálka M., Horváth V.,

49:00

1:42:00

2:35:00

3:41:34

8

7

Polygym               Nitra

Križan M., Križan L., Kováčik B., Plandorová K.,

50:00

1:46:00

2:30:00

3:42:20

9

11

Aranyoroszlán FK Cegléd

Budai M., Farkas Eszter, Jaczina Dóra, Marosvári M,

47:00

1:37:00

2:39:00

3:47:42

10

5

Szaft – 2      Szécsény

Homoki M., Sóter V.ZS., Bunder H. A., Chikán I.,

59:00

1:53:00

2:52:00

3:56:26

11

1

MsÚ               Kolárovo

Murányi J., Szabó I.,  Balázs Z., Kiss T.

50:00

1:47:00

2:43:00

4:04:23

12

6

SPRINT      Tatabánya

Balogh Valéria, Földes Cs., Szász A., Szász Mária

1:03:00

1:53:00

2:55:00

4:11:05

         
               
             
               
               
               
               
               
               
               





 

TOPlist