Založiť webovú stránku alebo eShop

Výsledky - eredménylista / štafeta

Výsledková listina Maratón Štafeta - Maraton váltó eredménylistája                            
Poradie    Štart.č.    Meno družstva + mesto    Bežci    Č A S   -  I D Ő            
Sorrend    Rajt sz.    Csapatnév + város    Futók                                                  9,0 km    18,3 km    28,8 km    42,2 km

1    1    Veteráni - Senec    Valachovič,Prsek 2x,Hupko                                      36:00      1:09:19     1:53:53     2.55.27
2    3    B 4-ek    Bakos,Bognár Cs.,Bognár Zs.,Bíró                                             41:00      1:18:00     2:00:30     2.56.32
3    5    Sprint Futóklub Tatabánya    Fazekas,Lamatsh,Molnár,Szabó             42:00      1:23:21     2:13:40     3.19.34
4    6    Dunaszerdahelyi fiúk    Kevesda 2x,Merva,Markolt,                               46:00      1:41:15      2:40:15    3.56.50
5    4    Hajcsár team    Adel,Papp,Katona,                                                           1:03:03                         3:06:12     4.33.00
6    2    Mannschaft Betta    Szénási,Horváth,Dodek,Ablonczy                           49:00      1:51:10      3:09:05     4.36.22

 

 

 

 

Výsledky - eredménylista / štafeta 2016.1.3

Výsledková listina Maratón Štafeta - 2016.1.3 - Maraton váltó eredménylistája

Por.

Š.č.

Meno družstva + mesto

Bežci

Č A S   -  I D Ő

Sor.

Rsz.

Csapatnév + város

Futók

9,0 km

18,3 km

28,8 km

42,2 km

1

2

AK MŠK Žiar n/ Hronom

Daniel Matis, Ľubomír Orságh, 

Dušan Beňo, Slavomir Janoš

0:50

1:23

1:59

2:52:30

2

12

Futapest

Tóth Szilárd, Bakos Szása,

Dr.Bognár Csaba,Bíró Károly Róbert

0:39

1:23

2:02

2:55:03

3

10

Bežci Šala

Martin Miškovič, Stanislav Skačan,

Miroslav Miškovič,Tomáš Mészáros,

0:45

1:33

2:17

3:25:39

4

9

Csallóközi mar. klub D.Streda

Vajas Roland,  Tóth Tímea,

 Ágh Péter, Vajas Roland

0:41

1:30

2:20

3:28:56

5

4

Szaft Szécsény-1

Czele János, Czele Jánosné,

Kiss Eszter, Czele Tamás

0:45

1:45

2:33

3:37:02

6

8

Szeliek Horné Saliby

Tánczosová Adriana, Ibolya Bognárová,

Roland Kontár, Ladislav Moravský,

0:51

1:41

2:32

3:40:50

7

3

Bernohy Trnava

Ivan Horváth, Adam Nemčok,

Miroslav Pálka, Viliam Horváth

0:49

1:42

2:35

3:41:34

8

7

Polygym Nitra

Michal Križan, Lukáš Križan,

Branislav Kováčik, Katarína Plandorová

0:50

1:46

2:30

3:42:20

9

11

Ceglédi Aranyoroszl. Futóklub

Budai Mihály, Farkas Eszter, 

Jaczina Dóra, Marosvári Márta

0:47

1:37

2:39

3:47:42

10

5

Szaft Szécsény-2

Homoki Marianna, Sótér Vilmos Zsolt,

Bunder Harman Ágnes, Chikán István

0:59

1:53

2:52

3:56:26

11

1

MsÚ Kolárovo

Juraj Murányi, Imrich Szabó,

 Balázs Zoltán, Kiss Tibor

0:50

1:47

2:43

4:04:23

12

6

SPRINT Tatabánya

Balogh Valéria, Főldes Csaba,

Szász Attila, Szász mária

1:03

1:53

2:55

4:11:05

 

TOPlist